Odwiedź wylęgarnię ryb

Wylęgarnie ryb są ważną częścią zarządzania rybołówstwem. Zwiększają możliwości połowowe dla wędkarzy z całego kraju. Wylęgarnie mogą pomóc jako narzędzie zarządzania rybołówstwem, na przykład tam, gdzie naturalna reprodukcja może nie być w stanie nadążyć za presją połowową lub gdzie problemem jest zahamowanie wzrostu. Obsadzając ryby wystarczająco duże, aby uniknąć drapieżnictwa, dynamika populacji może być bardziej zrównoważona.

Wiele wylęgarni ryb ma centra dla zwiedzających lub organizuje wycieczki. To świetny sposób, aby dzieci dowiedziały się o cyklu życia ryb, identyfikacji ryb oraz różnych kwestiach związanych z zarządzaniem i siedliskami. Wylęgarnia ryb Wolf Lake State w Mattawan w stanie Michigan prowadzi weekendowe (bezpłatne!) wycieczki do trzeciego weekendu listopada. Ta wylęgarnia hoduje takie gatunki, jak stalogłowy, łosoś chinook, jesiotr jeziorny, muskellunge i walleye dla wód śródlądowych i Wielkich Jezior.

Oprócz zamontowanych ryb w centrum dla zwiedzających i interaktywnych wyświetlaczy, dzieci są zafascynowane zbiornikami i torami załadowanymi rybami. Skontaktuj się z wylęgarnią z wyprzedzeniem i spróbuj znaleźć czas karmienia. Woda ubijana przez szał żerowania zawsze sprawia, że ​​moje dzieci chcą chwycić za wędki i udać się nad jezioro po wizycie w wylęgarni.

Wylęgarnia ryb Wolf Lake State posiada również staw pokazowy z dużymi rybami. Inne wylęgarnie, jak np Centrum Rybołówstwa Słodkowodnego w Teksasie może mieć staw do odlewania, w którym odwiedzający mogą łowić ryby, a nawet uzyskać instrukcje dotyczące rzucania przez cały rok.

Wylęgarnia ryb Rathbun w pobliżu Moraw w stanie Iowa oferuje wycieczki przez cały rok, ale pamiętaj, aby najpierw zadzwonić lub sprawdzić online status wylęgarni, którą chcesz odwiedzić, ponieważ nie dotyczy to wszystkich wylęgarni. W przypadku wylęgarni ryb w stanie Pensylwania jesień to bardziej czas na konserwację i przygotowanie do następnego sezonu. Jednak w dniu 5 kwietnia 2014 r Wylęgarnia ryb w Linesville w Northwestern w Pensylwanii odbędzie się Dzień Otwarty. To coroczne wydarzenie przyciąga prawie 3000 uczestników. To wydarzenie jest już w naszym kalendarzu.

Nawet kiedy nie łowimy ryb, moja rodzina uwielbia odwiedzać miejsca, w których można zobaczyć ryby. A jak Twoje?


Może ci się spodobać również

Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *