NYRA kontynuuje spotkanie „Belmont at the Big A” następnej jesieni

Ogłaszając przyszłoroczne daty wyścigów 23 listopada, New York Racing Association wskazało jesienne spotkanie 2023 r. o godz. Park Belmonta odbędzie się ponownie o godz Tor wyścigowy Akwedukt aby umożliwić odbudowę trzech nawierzchni wyścigowych w Belmont.

Spotkanie w Belmont Park również odbyło się tej jesieni w Aqueduct, a przedstawiciele NYRA nazwali je spotkaniem „Belmont at the Big A”. 28-dniowy Belmont na spotkaniu Big A w 2023 r. rozpocznie się 14 września i potrwa do 29 października przed tradycyjnym jesiennym spotkaniem Aqueduct, które potrwa od 2 listopada do 31 grudnia.

Wiosenno-letnie spotkanie w Belmont Park odbędzie się zgodnie z planem na historycznym torze. To spotkanie obejmuje 40 dni wyścigów, podkreślone przez 155. bieg Belmont Stakes przedstawiony przez NYRA Bets (G1) 10 czerwca. Wiosna / lato 2023 odbędzie się od 4 maja do 9 lipca po zimowo / wiosennym spotkaniu w Aqueduct.

Tor wyścigowy Saratoga będzie gospodarzem popularnego spotkania w przyszłym roku od 13 lipca do Święta Pracy 4 września. Whitney Stakes (G1) zaplanowano na 5 sierpnia, a Runhappy Travers Stakes (G1) na 26 sierpnia.

Jesienne wyścigi, które obecnie odbywają się w Aqueduct, będą tam kontynuowane do końca 2022 roku przed 44-dniowym zimowym spotkaniem w 2023 roku od 1 stycznia do 26 marca.

Zapisać się do

Aby zapoznać się z kalendarzem dat wyścigów na żywo na rok 2023, odwiedź stronę NYRA/com/2023.

Niniejsza informacja prasowa została zredagowana pod względem treści i stylu przez personel BloodHorse.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *