Nie wyrzucaj swojej Matki Ziemi

Właśnie świętowaliśmy Dzień Ziemi, który jest formą Dnia Matki iw tym przypadku powinniśmy być dobrzy dla naszej Matki Ziemi. Chociaż nie przesadzam z bawełną, aby nosić tie-dye, wierzę w tę jedną podstawową filozofię: im czystsze i zdrowsze nasze środowisko, tym lepsze wrażenia sportowe możemy cieszyć. Podczas wędkowania i pływania łódką spakuj to, co się spakujesz.

Żyłki monofilamentowe nie łamią się zbyt łatwo, a jeśli ryba nawinie cię lub zerwie, to nagromadzi się wraz z nim cały bałagan. Najczęściej ptaki zaplątują się w linkę, a to oznacza, że ​​nie lecą w powietrzu, dając nam wskazówki, gdzie są ryby.

Śmieci łodzi. Niezabezpieczone opakowania po kanapkach, puszki i plastikowe butelki wylatują za burtę, gdy lecisz samolotem. Wrzuć je do lodówki, zanim zakopiesz przepustnicę, a nie będziesz musiał patrzeć na śmieci unoszące się na powierzchni lub zmywające się na brzegu.

Sieci i linki ze statków handlowych są główną przyczyną skunksowania się wody. Możesz znać frustrację związaną z oderwaniem trofeum w zanurzonej plątaninie, więc jeśli zobaczysz linie, powiadom o tym oficera ochrony lub kapitana portu. Sumują się.

Wycieki ropy i gazu. Czasami pochodzi z niechlujnego napełniania w doku gazowym, a innym razem z pękniętych węży. W większości przypadków nie jest to ogromna ilość płynu, ale z czasem się kumuluje. Poświęć więcej czasu na tankowanie w doku i upewnij się, że silnik pokładowy lub zaburtowy jest w dobrym stanie.

Im zdrowsze opuszczamy nasze środowisko, tym więcej ryb łapiemy. A wszyscy wiemy, że ich dogonienie to wspaniała rzecz.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *