Nie przegap tych 5 miejsc do łowienia ryb

Możesz pomyśleć, że duże miasta i lokalizacje śródlądowe nie mają takich samych możliwości wydajnego połowu ryb, jak obszary przybrzeżne. Jeśli tak jest, nadszedł czas, aby zmienić swój proces myślowy przy rozważaniu nowych miejsc do łowienia ryb. Sprawdź poniższe pięć miejsc, w których można łowić ryby w Stanach Zjednoczonych, które są warte dalszego zbadania. Każde z wymienionych miejsc znalazło się na liście 100 najlepszych rodzinnych miejsc wędkarskich i żeglarskich w 2015 roku.

 • Tropical Park, Miami, Floryda. Rodziny, które lubią wędkować w wodach słodkich, powinny zaplanować odwiedzenie Tropical Park w Miami (nr 70 na liście „100 najpopularniejszych rodzinnych miejsc wędkarskich i żeglarskich w Ameryce”) i „przetestowanie wód” w Tropical FMA, najbardziej na północ wysuniętym z trzech jezior znajdujących się w parku . Jezioro ma powierzchnię 12 akrów z czystą wodą i dnem ze skorupiaków. Bogata rodzima i egzotyczna roślinność tworzy siedliska dla ryb, takich jak sum kanałowy, samogłów i okoń wielkogębowy. Do parku można łatwo dojechać, jadąc autostradą Florida Turnpike do zjazdu SW 40th Street, a następnie jadąc na wschód do Tropical Park, który znajduje się po południowej stronie drogi. Więcej informacji na temat wędkowania w Tropical Park można uzyskać pod numerem telefonu 954-791-1025.

 • Echo Park, Los Angeles, Kalifornia. California Department of Fish and Wildlife zaopatruje jezioro Echo Park (nr 23 na liście „100 najlepszych rodzinnych miejsc wędkarskich i żeglarskich w Ameryce”) pstrąga tęczowego od zimy do wczesnej wiosny oraz suma w miesiącach letnich. W jeziorze występują również populacje bassa wielkogębowego, karpia i błękitnoskrzeli. Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych miejsc do łowienia ryb, które zdecydujesz się spróbować, przed wizytą zapoznaj się z przepisami stanowymi. Echo Park znajduje się na północny zachód od centrum Los Angeles. Z autostrady 101 zjedź na N. Alvarado Street i idź na północ do W. Sunset Boulevard. Skręć w prawo i ponownie w prawo w Glendale Boulevard. Skręć w lewo w Park Avenue i podążaj za Park Avenue do wejścia do parku. Zadzwoń do Departamentu Rekreacji i Parków miasta Los Angeles pod numer 213-847-0929, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Atramenty Lake State Park, Burnet, TX. Ty i Twoja rodzina możecie łowić samogłówki, sumy i kilka gatunków basów w Inks Lake State Park w Burnet w Teksasie (nr 64 na liście „100 najpopularniejszych w Ameryce rodzinnych miejsc do wędkowania i pływania łódką”). Jezioro nie tylko oferuje różnorodne osłony i struktury dla ryb, ale sceneria parku stanowi idealne tło dla wszystkich tych wszystkich zdjęć #FirstCatch. W parku znajdują się dwa pomosty rybackie, stacje czyszczenia ryb i rampa dla łodzi, dzięki czemu odwiedzający mogą łowić ryby pieszo lub łodzią. Park znajduje się dziewięć mil na zachód od Burnet. Jedź State Highway 29 do Park Road 4. Idź trzy mile na południe do siedziby parku. Odwiedzający mogą zadzwonić do Biura Rybołówstwa Texas Parks and Wildlife District pod numer 512-353-0072, aby uzyskać więcej informacji.

 • Park stanowy Johnson Sauk Trail, Kewanee, IL. Johnson Sauk Trail Lake to jezioro o powierzchni 58 akrów w Kewanee w stanie Illinois, które znajduje się na terenie Parku Stanowego Johnson Sauk Trail (numer 75 na liście „100 najlepszych miejsc do wędkowania i pływania łodzią w Ameryce”). Jezioro szczyci się dużą populacją gatunków, takich jak bass wielkogębowy, crappie, bluegill, sum kanałowy i głowacz byka. Istnieje wiele atraktorów ryb, które zostały zainstalowane na jeziorze, aby poprawić wrażenia z wędkowania. W rzeczywistości w ostatnich latach wypuszczono nawet muskellunga i szczupaka północnego. Wędkowanie w Johnson-Sauk Trail Lake jest dozwolone łodzią (tylko elektryczny silnik do trolingu) i wzdłuż linii brzegowej. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń 309-853-2425.

 • Two Rivers State Recreation Area, Waterloo, NE. Łowienie pstrąga jest główną atrakcją w stanowym obszarze rekreacyjnym Two Rivers (nr 73 na liście „100 najlepszych miejsc do wędkowania i pływania łodzią w Ameryce”), położonego na południowy zachód od Wenecji. Obszar rekreacyjny o powierzchni 622 akrów obejmuje 320 akrów wody w kilku jeziorach piaskownic. Gdy rodzina jest gotowa na przerwę w łowieniu ryb, dostępna jest również niestrzeżona plaża pływacka i stoisko koncesyjne. Zadzwoń pod numer 402-359-5165, aby uzyskać dodatkowe informacje lub szczegóły.

 • Teraz, gdy masz pięć nowych sugestii dotyczących miejsc do łowienia ryb w Stanach Zjednoczonych, upewnij się, że masz aktualną licencję wędkarską lub rezydenta w stanie, w którym planujesz łowić ryby. Przygotuj się na wyprawę, kupując już dziś swoją dzienną, krótkoterminową, roczną lub dożywotnią licencję wędkarską.

  Kredyty fotograficzne: Tropical Lake Park, Florida Fish and Wildlife Conservation Commission; Johnson-Sauk Lake, miasto Kewanee, PhotoPicks

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *