Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch, ale są dni darmowego wędkowania!

Każdego roku świętujemy nasze dziedzictwo wędkarstwa i żeglarstwa podczas imprezy o nazwie Narodowy Tydzień Wędkarstwa i Żeglarstwa. Tydzień podkreśla nasze dwie ulubione zajęcia i pokazuje, jak ważne są one dla poprawy naszego życia. W tym roku Narodowy Tydzień Wędkarstwa i Żeglarstwa trwa od 6 do 14 czerwca 2015 r. i jest to również czas, kiedy ludzie mogą łowić ryby za darmo. Ułatwmy to i skupmy się tylko na tym, co musisz wiedzieć.

Sprawdź, kiedy Twój stan oferuje bezpłatne dni wędkowania. W planowanych terminach nie potrzebujesz licencji wędkarskiej, ale jeśli planujesz nadal łowić (mam nadzieję, że tak), to będziesz musiał ją kupić.
Musisz wiedzieć, dokąd się udać, więc sprawdź najlepsze miejsca do łowienia ryb na interaktywnej mapie. Znajdziesz tu miejsca do łowienia ryb, pomosty dla łodzi, noclegi i noclegi oraz liczne restauracje i miejsca do jedzenia.

Jeśli wybierasz się na ryby po raz pierwszy lub potrzebujesz odświeżenia, odwiedź naszą sekcję Jak łowić ryby. Odśwież terminologię, gatunki ryb, metody i techniki. Ucz się tak mało lub tyle, ile chcesz, aby dostać się na wodę.

Wyślij nam zdjęcie. Warto podzielić się #pierwszym złapaniem dnia, a my chcemy zobaczyć, co złowiłeś. Nieważne, czy jest to zakorkowana ryba, czy rozmiarem przypomina przynętę, po prostu pstryknij, odrzuć i sprawdź inne wspaniałe połowy!.

Powodem, dla którego dziesiątki milionów ludzi wybierają się na ryby, jest to, że jest to zabawne. Zapraszam do miłego spędzenia czasu!


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *