Najlepsze wędkarskie noworoczne postanowienia naszych fanów

Poprosiliśmy naszych fanów wędkarstwa i żeglarstwa, aby podzielili się z nami swoimi noworocznymi postanowieniami i osiągnęliśmy niesamowite rezultaty. Oto niektóre z najlepszych wędkarskich postanowień noworocznych na 2019 rok od naszych fanów, które zainspirują Cię do wędkowania i pływania łódką w tym roku.

1. Ryby częściej

To takie proste, wielu naszych fanów chciałoby przestać wymyślać wymówki i częściej łowić ryby w ciągu roku. Wszyscy znajdujemy czas na rzeczy w życiu, które bardzo nam się podobają. Jeśli lubisz łowić ryby, przestań wymyślać wszystkie wymówki i po prostu rób to częściej. Połącz siły z kumplem wędkarskim i dodaj teraz jedną lub dwie daty do swoich kalendarzy. Ale najpierw kup licencję wędkarską.

2. Znajdź nowe miejsca do ryb i łodzi

48% naszych fanów odpowiedziało, że chce łowić w nowych wodach. Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień wędkarskich jest znalezienie i wypróbowanie nowego miejsca do wędkowania lub pływania łodzią każdego miesiąca, skorzystaj z naszej interaktywnej mapy, aby wyszukać najlepsze miejsca do wędkowania i pływania łodzią w Twojej okolicy i zacznij planować kolejną wyprawę wędkarską. Możesz również skorzystać z naszej mapy, aby znaleźć sklepy z przynętami, mariny, prognozy połowów i nie tylko.

3. Wypróbuj nowe rodzaje połowów

Interesuje Cię wędkarstwo morskie, słodkowodne, muchowe lub podlodowe? Jest tak wiele rodzajów wędkarstwa, które możesz ćwiczyć w tym roku. Wybierz rodzaj wędkarstwa, o którym chcesz dowiedzieć się więcej i zostań „ekspertem”. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie większych sukcesów podczas wędkowania jest nauczenie się jak najwięcej o różnych rodzajach wędkarstwa, które możesz ćwiczyć w swojej okolicy.

4. Naucz kogoś nowego na temat ryb

Postanów, że nauczysz łowić ryby znajomemu lub dziecku. Dzień na wodzie może być doskonałą okazją do spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną oraz nauczenia dzieci przyrody, jednocześnie ucząc się nowych umiejętności łowienia ryb i pływania łódką. Jeśli uczysz swoje dzieci łowić ryby, możesz również włączyć zajęcia edukacyjne lub powiązane hobby, takie jak wycieczka do lokalnego akwarium lub wylęgarni ryb.

5. Dowiedz się o innych gatunkach ryb

Dowiedz się więcej o różnych gatunkach ryb w tym roku, na przykład bluegill, black crappie, sum kanałowy lub inne gatunki. Wybierz jeden gatunek ryb, o którym chcesz dowiedzieć się więcej i zostań „ekspertem”. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie większych sukcesów podczas łowienia ryb jest nauczenie się jak najwięcej o anatomii i zachowaniu ryb. Zrozumienie tego, jak i dlaczego ryby zachowują się w taki sposób, pomoże Ci zwiększyć wskaźnik połowu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *