Najlepsze rodzinne miejsca do łowienia ryb i łodzi w 2017 roku

Hej fani wędkarstwa! Tu Debbie Hanson i jestem tutaj w Webb Lake na Florydzie, aby oficjalnie ogłosić, w imieniu Take Me Fishing, najlepsze rodzinne miejsca do wędkowania i pływania łodzią w 2017 roku.

W tym roku Fundacja Rekreacyjna Żeglugi i Wędkarstwa zaprosiła celebrytów, profesjonalistów z branży wędkarskiej oraz przedstawicieli federalnych i stanowych do objęcia oficjalnych miejsc 2017 Najlepszych Przyjaznych Rodzinie dla Rybołówstwa i Łodzi. Pełna lista jest dostępna na stronach TakeMeFishing.org i VamosAPescar.org. Ogłoszenie listy pojawia się w idealnym momencie: tuż przed wielkim świętem Narodowego Tygodnia Rybołówstwa i Żeglarstwa, który trwa od 3 czerwca do 11 czerwca.

Całkowicie nowa w tym roku, ekscytująca grupa wybitnych współpracowników i ekspertów pozyskała listę, dzieląc się swoimi ulubionymi, rodzinnymi miejscami do wędkowania i pływania łódką. Gwiazda muzyki country Luke Bryan, obok innych muzyków, Justina Moore’a, zawodowego piłkarza Alejandro Villanuevy i wielu ekspertów z branży, jest nagłówkiem tegorocznych współpracowników.

Oto najważniejsze informacje o tym, czego możesz się spodziewać po całej liście najlepszych miejsc, w których możesz wyjść na wodę z rodziną i przyjaciółmi:

Jezioro Webba, Floryda –Po prostu uwielbiam łowić ryby w dzikiej przyrodzie nad jeziorem Webb. „Webb Lake jest nie tylko świetnym miejscem dla wielu bassów wielkogębowych i błękitnoskrzeli, ale jest też kilka fantastycznych okazji do oglądania dzikiej przyrody. Podczas moich wizyt widziałem żurawie kanadyjskie, czaple błękitne i jelenie białoogonowe”.

Jezioro Percy Priest, Tennessee. – Gwiazda muzyki country Łukasz Bryan przyznaje, że „dobry rybak nigdy nie dzieli swojego najlepszego miejsca”, ale dzięki Bogu wciąż oferuje swoje ulubione miejsce na ucieczkę od pędzącego świata na relaks na wodzie. Znane z „Huntin’, Fishin’ and Lovin’ Every Day”, ulubione miejsce Bryana w pobliżu Nashville jest naturalnym dodatkiem do tegorocznej listy. Bryan ma również linia odzieży o tej samej nazwie dostępnej w Cabela’s, a fani mogą zobaczyć tego lata tournee megagwiazdy country… „Huntin’, Fishin’ and Lovin’ Every Day.

Zatoka Presque Isle, Pa. – Zawodowy liniowiec ofensywny i były Ranger, Alejandro „Big Al” Villanuevawybrał to popularne miejsce nad jeziorem Erie i wie co nieco o znaczeniu dobrego sprzętu i mocnej linii. Kiedy nie chroni rozgrywającego, Al mówi: „Spędzę dużo wolnego czasu na łowieniu ryb i naprawdę cieszę się każdą chwilą na wodzie”.

Jezioro Degray, Ark. – Dorastając w pobliskim Poyen, Ark., piosenkarka muzyki country Justin Moore często odwiedzał jezioro Degray jako młody chłopiec i przekazywał swoją miłość do łowienia ryb własnym dzieciom. Wspomina: „Obserwowanie, jak moja najstarsza córka sama łowi swoją pierwszą rybę, musi być moim ulubionym momentem”.

• Texas City Dyke, Teksas – Profesjonalny wędkarz Cindy Nguyen dodał to miejsce, zauważając: „Dorastałem na wędkowaniu w Texas City Dyke i okolicach. To wciąż jedno z moich ulubionych miejsc, w których mogę zabrać rodzinę”.

• Central Park, Nowy Jork – Gospodarz South Bend’s Lunkerville, Michael de Avila, lepiej znany swoim fanom jako Mike D.wybrał nieoczekiwaną oazę rybacką w środku największego miasta w kraju. Central Park faktycznie oferuje trzy wyjątkowe, rodzinne miejsca nad jeziorem, stawem i Harlem Meer.

• South Padre Island, Teksas; Pedro SorsZawodowy wędkarz i najpopularniejszy meksykański gospodarz programu telewizyjnego o wędkarstwie wybrał to popularne miejsce ze względu na możliwość zapewnienia jemu i jego synom poczucia wolności oraz sposobu na połączenie się z naturą i samym sobą.

• Buckeye Creek, Kalifornia. Dzień Chelsea bloga Someday I’ll Learn, czule wspomina wspomnienia z tego malowniczego miejsca we wschodnich Sierras. „Nasz najstarszy syn złowił swoją pierwszą rybę w tym miejscu i było to naprawdę wyjątkowe móc ją ugotować i podać na obiad na kempingu. To dla niego poczucie spełnienia!”, mówi.

Tak więc, aby sprawdzić, czy Twoje ulubione miejsce znalazło się na tegorocznej liście lub znaleźć nowe miejsca do odkrycia, możesz odwiedzić TakeMeFishing.org i sprawdzić ich interaktywną mapę miejsc, w których można łowić ryby i pływać łódką. Ciasne żyłki i szczęśliwe wędkowanie, oto Debbie Hanson dla TakeMeFishing.org.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *