Najlepsze opcje wędkowania w Północnej Kalifornii

Północna Kalifornia to gigantyczny obszar, około 2/3 stanu, z żyłką wędkarską na piasku narysowaną gdzieś poniżej Fresno. Jeśli twoja mapa szuka połowów w Kalifornii, znajdziesz wiele opcji wędkowania w północnej Kalifornii, ale jeśli twoje wyszukiwanie zaprowadzi cię do Bakersfield, zaszedłeś za daleko i jesteś teraz w tym, co uważa się za południową Kalifornię. A z ponad 800 milami linii brzegowej, wędkarstwo morskie w Północnej Kalifornii z pewnością jest intrygującą opcją. Ale jest też wiele innych możliwości wędkowania w północnej Kalifornii w wodach słodkich.

Szukając raportu wędkarskiego w Północnej Kalifornii, możesz dowiedzieć się, ile gatunków jest dostępnych do połowów w słonowodnych wodach. Na przykład łodzie czarterowe zgłaszają obecnie połowy halibuta, lingcodra, okonia pasiastego i skalnej ryby, żeby wymienić tylko kilka.

Nie wszystkie połowy w Północnej Kalifornii odbywają się z łodzi; dostępne są również liczne możliwości wędkowania z brzegu. Mola i pomosty zapewniają siedlisko i mogą pomóc wędkarzom dotrzeć do głębszych wód. Sprawdź, aby uzyskać więcej informacji na temat wędkarstwa w Kalifornii jako cennego źródła do lokalizacji najlepszych połowów w Północnej Kalifornii. Na tej stronie stanowej można znaleźć informacje o punktach dostępu do połowów, obszarach kempingowych, a także raporty połowowe oraz wszelkie specjalne przepisy, licencje lub powiadomienia, jeśli zostały wyznaczone jako obszar chroniony lub rezerwat.

Znajdziesz tu również informacje o połowach w wodach słodkowodnych Północnej Kalifornii, które można pogrupować według techniki (np. „łowienie na muchę”) lub rodzaju wody, takiej jak rzeka lub jezioro. W przypadku połowów pstrąga w Północnej Kalifornii oraz informacji o połowach łososia, rozpocznij wyszukiwanie w raportach „rzeki”. Raporty „Jezioro” będą zawierać dodatkowe informacje o pstrągach, w tym o pstrągach jeziornych (które miejscowi mogą nazywać „mackinaw”), a także o sumach, gigantycznych basach wielkogębowych i crappie.

Najtrudniejsza część połowów morskich w Północnej Kalifornii lub jakiekolwiek wędkowanie w Północnej Kalifornii może decydować, od czego zacząć, ponieważ wszystko wygląda tak dobrze! Przed wyjazdem upewnij się, że masz licencję wędkarską w stanie Kalifornia.

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *