Najlepsze miejsca słodkowodne i słonowodne

Istnieje wiele możliwości wędkowania w Kalifornii, ale wędkowanie w Los Angeles może Cię mile zaskoczyć. Na powierzchni około 500 mil kwadratowych wędkarz z Los Angeles może łowić ryby słodkowodne lub słonowodne i łowić na szeroką gamę ryb.

Jeśli chcesz pozostać w słodkiej wodzie i dowiedzieć się, gdzie łowić ryby w Los Angeles, dobrym początkiem może być zbadanie parków miejskich. Jeziora w Lincoln Park i Legg Park zaopatruj się w pstrągi w chłodniejszych miesiącach, a inne parki otrzymują dodatkowe pończochy z sumów kanałowych w cieplejszych miesiącach. Może to zająć trochę czasu, ale w rzece LA są okonie i samogłowy, a miejskie wędkarstwo muchowe na karpie rośnie. Sprawdź Wędkowanie w mieście Kliniki, w których nowicjusze mogą nauczyć się nie tylko technik łowienia, ale także tego, gdzie znajdują się łowiska w Los Angeles i co mogą liczyć na złowienie.

Jeśli chcesz spróbować szczęścia w słonej wodzie, w Los Angeles jest kilka popularnych pomostów do łowienia ryb. Molo w Wenecji ma 400 metrów długości, a molo w Santa Monica sięga 2000 stóp w głąb morza. Kto wie, co może złapać twój haczyk z przynętą? Żółć ogoniasty, okoń morski lub halibut są częstymi celami.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie łowić ryby poza Los Angeles, dobrym rozwiązaniem są łowiska takie jak Big Bear Lake w Lesie Narodowym San Bernardino lub Lake Hemet w Parku Stanowym Mt. Słyszałem wspaniałe rzeczy o perspektywach Big Bear Lake na pstrągi do zabierania dzieci na ryby.

Według Kalifornijski Departament Ryb i Dzikiej Przyrodymieli Dzień Wolnego Wędkowania 1 lipca, ale jest jeszcze inny, z którego można skorzystać 2 września. Przed łowieniem w Los Angles lub łowieniem w Kalifornii upewnij się, że kupiłeś licencję wędkarską, dostępne u agentów licencyjnych lub online.


Może ci się spodobać również

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *