Najlepsze miejsca na wyprawę wędkarską w USA

Lato to czas wakacji, a wielu żeglarzy i wędkarzy przygotowuje się do wyjścia na „otwartą drogę”. Oprócz upewnienia się, że droga jest w rzeczywistości „otwarta”, a nie „zamknięta z powodu budowy”, jest kilka rzeczy do rozważenia przed wyrzuceniem jej z podjazdu. Na przykład, gdzie wybrać się na wyprawę wędkarską.

Wycieczka wędkarska może być zdefiniowana jako każda wyprawa wędkarska, która obejmuje pokonanie wystarczająco dużej odległości, aby wymagać zatrzymania (lub dwóch) w sklepie spożywczym na wędkowanie z jedzeniem, takim jak miodowe bułeczki, kawa, frytki, suszone mięso lub napar. Wielu rybaków może uwzględnić potrzebę wyboru „melodii”, aby była to autentyczna wyprawa wędkarska. Nocleg nie jest wymagany; liczne miejscowe łowiska rybne będą godnymi polecenia miejscami. Oto kilka stanów ze świetnymi lokalnymi łowiskami, które podaję jako opcje, gdzie łowić:

Karolina Południowa
Zarzuć haczyk z przynętą w fale i nigdy nie wiesz, co może go podnieść.

Teksas
Muszę wyrównać rachunki z jakimś potężnym bassem wielkogębowym ze wschodniego Teksasu.

Michigan
Szczupak i Steelhead, kochanie!

Kolorado
To jest Trout Central i jest tam kilka zaskakujących ryb bonusowych.

Północna Dakota
Nie uwierzysz, że sandacze łowią ryby w niektórych z ich jezior.

Jeśli pojazd rybacki jest zawalony wysoko, rozważ ochronne tuby wędki. Na rynku są fajne modele, ale możesz zaoszczędzić pieniądze, budując jeden z rur PVC. Staraj się nie przepakowywać przynęt i sprzętu. „Odrób swoją pracę domową” i zbadaj online wędkarstwo stanowe. Jeśli jednak masz pokój, jak powiedział mi kiedyś rybak, „lepiej go mieć i nie potrzebować, niż go potrzebować i go nie mieć”.

A przed każdą wyprawą wędkarską przejrzyj swoje listy kontrolne bezpieczeństwa. Dla pojazdu: opony, płyny itp. Dla Twojej łodzi: światła przyczepy, zapasowa opona przyczepy, gwizdek itp. Dla Ciebie i Twoich gości: kamizelki ratunkowe, dodatkowe poncza przeciwdeszczowe, dokumenty zapobiegające karnetom wędkarskim (licencje wędkarskie) itp.

Gdzie próbujesz lokalnych łowisk podczas swojej następnej wyprawy wędkarskiej?


Może ci się spodobać również

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *