Najlepsze klatki dla psów, które zapewnią Twojemu psu bezpieczeństwo w domu iw samochodzie

 • Horse & Hound jest wspierany przez publiczność. Gdy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję od niektórych przedmiotów, które zdecydujesz się kupić. Ucz się więcej

 • Był czas, kiedy ludzie patrzyli z dezaprobatą na klatki dla psów, jakby właściciele wsadzali swoje psy za kratki, ale szkolenie w klatkach jest teraz uznaną częścią wychowania szczeniaka. Mniejsze niż kojec dla szczeniąt, najlepsze klatki dla psów zapewniają bezpieczną przestrzeń, w której mogą się wycofać, gdy są zmęczone lub przytłoczone. Są również nieocenione w nauce korzystania z toalety, zapewniając, że szczenięta nie sieją spustoszenia w domu, gdy są pozostawione bez opieki lub narażają je na wszelkie niebezpieczeństwa w domu, i mogą pomóc w lęku separacyjnym, gdy dorastają, aby zrozumieć, że klatka jest ich sanktuarium. Mając to na uwadze, niezwykle ważne jest, aby wybrać odpowiednią klatkę, aby zapewnić psu bezpieczeństwo i szczęście.

  Istnieje wiele praktycznych czynników, które musimy wziąć pod uwagę. Skrzynia musi być solidna. Skrzynie do domu są zwykle wykonane z metalu, ponieważ nie jest łatwo go uszkodzić ani przeżuć, a zatem jest wystarczająco trwały, aby przetrwać lata. Z drugiej strony, jeśli podróżujesz, ciężka metalowa skrzynia jest nieporęczna, więc warto wybrać skrzynkę z tkaniny, którą można łatwo zdemontować i złożyć. Niektóre metalowe klatki można również złożyć, ale ich transport nie jest tak łatwy.  Jeśli kupujesz dla szczeniaka, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę, jak duży będzie rósł, ponieważ klatka powinna wystarczyć mu na całe życie. Początkowo będzie wyglądał na malutkiego w ogromnej skrzyni, ale stopniowo dorośnie do swojego nowego domu bez potrzeby zakłócania „przeprowadzki”. Możesz dostać przegrodę, aby zmniejszyć klatkę, co pomoże w nauce korzystania z toalety, ponieważ nie będą chcieli robić bałaganu we własnej przestrzeni.

  Wyjmowane tace są dodatkowym atutem, ponieważ znacznie ułatwiają czyszczenie. A podwójne drzwi — po jednym z boku i na końcu — oznaczają, że nie jesteś ograniczony co do miejsca przechowywania skrzyni.

  Najlepsze klatki dla psów

  Najlepsze klatki dla psów: Ellie-Bo

  Klatka dla szczeniaka Ellie-Bo

  Rozmiary: S–XXL (24–48 cali) | Zabarwienie: Czarny lub srebrny | Sugerowana cena detaliczna: Od 54 £ |

  Ellie-Bo to metalowa klatka dla psa, która składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie lub transport, i jest łatwa do ustawienia bez użycia narzędzi.

  Istnieją dwa otwory drzwiowe ułatwiające dostęp, z przesuwanymi mechanizmami zatrzaskowymi na każdych drzwiach, aby zabezpieczyć skrzynię. Posiada stalową, wyjmowaną metalową tacę, która nie gryzie, co ułatwia czyszczenie. Dostępne są również dzielniki klatek.

  W UK? Zobacz o godz amazon.co.uk lub ebay.co.uk

  Skrzynia Konga

  Dwudrzwiowa, bardzo mocna klatka dla psa Kong

  Rozmiary: S, M, M/L, L lub L/XL | Zabarwienie: Czarny | Sugerowana cena detaliczna: Od 42 £ |

  Podwójne drzwi Konga to odporna na rdzę skrzynia z potrójnym zabezpieczeniem, idealna dla psów Houdini. Jest wyposażony w regulowany panel dzielący, dzięki któremu klatka może rosnąć wraz ze zwierzęciem. Konstrukcja drzwi jest wzmocniona trwałymi i bezpiecznymi elementami, w tym kątowymi zatrzaskami zasuwanymi i zachodzącymi na siebie ościeżnicami dla większego bezpieczeństwa. Ta skrzynia ma wytrzymałą konstrukcję z cięższym drutem niż większość.

  Został zaprojektowany z zaokrąglonymi rogami i wykończonymi krawędziami, aby zapobiec irytującym zadrapaniom i uderzeniom. Tę skrzynię można złożyć.

  W UK? Zobacz teraz o godz petsathome.com

  Najlepsze klatki dla psów: życie psa

  Pudełko Dog Life Color Pop

  Rozmiary: S–L | Zabarwienie: Czerwony, niebieski lub różowy | Sugerowana cena detaliczna: Od 74,95 £ |

  Znudził Ci się czarny? Co powiesz na jedną z tych kolorowych klatek dla psów, aby wprowadzić odrobinę koloru do swojego domu? Posiada przednie i boczne drzwi oraz podwójne zamki bezpieczeństwa, które należy podnieść, aby odblokować.

  Posiada dodatkowe atrybuty, takie jak technologia nanodryplatingu (powłoka ceramiczna odpychająca brud, wodę i olej) i jest podwójnie malowana proszkowo dla doskonałej odporności na korozję. Do tego niezwykle ważna wyjmowana taca. Można go szybko złożyć i złożyć na płasko, co ułatwia przechowywanie.

  W UK? Zobacz teraz o godz doggiesolutions.co.uk

  Klatka dla psa w kolorze orzecha i kości słoniowej

  Nowoczesna klatka dla psa Pueblo w kolorze orzecha i kości słoniowej

  Rozmiary: S–XL | Zabarwienie: Orzech, biały, szary, czarny lub zielony | Sugerowana cena detaliczna: Od 230,07 £ |

  Dla tych, którzy lubią, aby ich psy żyły w przepychu, te klatki komponują się z Twoimi meblami. Wykonane ręcznie ze sklejki i wosku drzewnego na bazie wody, te skrzynki można spersonalizować za pomocą imienia Twojego zwierzaka.

  Możesz również zamówić poszewkę na poduszkę w kolorze kości słoniowej, szarym, czarnym, granatowym, brązowym lub różowym.

  W UK? Zobacz teraz o godz etsy.com

  Najlepsze klatki dla psów: Henry Wag

  Składana klatka dla psa Henry Wagg

  Rozmiary: S–L | Zabarwienie: szary | Sugerowana cena detaliczna: Od 34,99 GBP |

  Ta składana skrzynia podróżna jest przeznaczona do użytku zarówno w podróży, jak iw domu. Jest lekki i składany, wyposażony w zamykane na zamek drzwi z siatki, a także zamek bez części zamiennych.

  Wewnętrzna podkładka podłogowa jest zmywalna i posiada piankową izolację.

  Skrzynia ma własny futerał i kołki do uziemienia, jeśli chcesz trzymać psa zamkniętego na zewnątrz – przydatne na pikniku, aby te kiełbaski były bezpieczne!

  W UK? Zobacz teraz o godz amazon.co.uk, viovet.co.uk lub petsandfriends.co.uk

  Pop Up Cheeko Kopuła dla zwierzaka

  Pop Up Cheeko Kopuła dla zwierzaka

  Rozmiary: S lub M | Zabarwienie: Czarny z żółtym wykończeniem | Sugerowana cena detaliczna: Od 34,99 GBP |

  Jest to lekkie i przenośne rozwiązanie podróżne wykonane z trwałego, łatwego do czyszczenia materiału. Ma miękką wyjmowaną podstawę i zapewnia dużą wentylację, aby zapewnić Twojemu psu wygodę. Idealne rozwiązanie na szybkie wycieczki, ponieważ jest naprawdę lekkie, ale może być również używane jako kojec, gdy Twój pies przebywa z dala od domu, na przykład odwiedzając przyjaciół, a Ty musisz zabrać ze sobą jego „sprzęt do spania”.

  Posiada również poręczne kieszenie do przechowywania, a także torbę podróżną do przechowywania kopuły, gdy nie jest używana.

  W UK? Zobacz teraz o godz amazon.co.uk lub jollyes.co.uk

  Możesz też chcieć przeczytać…

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszych serwis internetowy która przynosi najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *