„Na szczęście nie słyszysz mojego języka”: wywrotka złapana na gorącym uczynku przez jeźdźców

 • Wywrotka, która została skonfrontowana przez grupę motocyklistów, gdy próbował zrzucić worki z odpadami do rowu, została ukarana grzywną w wysokości 738 funtów.

  Kolarze uchwycili zachowanie mężczyzny na kapeluszu, gdy 15 lipca jechali do domu w Great Brickhill w Buckinghamshire. Materiał filmowy został wysłany do Rady Buckinghamshire, która podjęła działania.  Eve Atkins, która była główną jeźdźcem tej trójki na swoim młodym kolbie George’a, jako pierwsza zobaczyła, co robi mężczyzna. Jej matka, Pauline Curtis, siedząca z tyłu na Spike, nosiła aparat.

  „Na szczęście moja mama była na tyle daleko, że nie słychać mojego języka!” Ewa powiedziała H&H.

  „Zawsze spotykasz kierowców i wyprowadzających psy i musisz być tolerancyjny; Zawsze mówię do liberii, żeby być uprzejmym, uśmiechać się i nie przeklinać – ale dokładnie to zrobiłem. Być może wymieniłem go kilka imion i powiedziałem, żeby włożył go z powrotem do samochodu.

  Na nagraniu widać, jak mężczyzna odbiera torby ze śmieciami i ładuje je z powrotem do furgonetki.

  „Był bardzo łagodny i przeprosił” — powiedziała Eve. „Ale to było bardzo dziwne miejsce na zatrzymanie się; na ślepym zakręcie – myślałem, że się załamał, kiedy go zobaczyłem po raz pierwszy”.

  Ewa zadzwoniła na policję, aby zgłosić incydent i została skierowana do rady. 12 października mężczyzna został ukarany grzywną.

  Gareth Williams, członek gabinetu Rady Buckinghamshire ds. zmian klimatycznych i środowiska, powiedział: „Chciałbym podziękować jeźdźcom, którzy byli świadkami i odnotowali ten incydent z przechylaniem. Byli słusznie zdenerwowani, widząc, jak ktoś wyrzuca śmieci na wiejskiej drodze, i przyszli do nas z dowodami wideo, które doprowadziły do ​​skutecznego oskarżenia.

  „Na pewno nie oczekujemy, że ktoś będzie konfrontował się z wywrotkami, ale poprosilibyśmy świadków o dostarczenie nam numeru rejestracyjnego pojazdu, abyśmy mogli zbadać wszelkie incydenty. Ludzie mogą zgłaszać napiwki w Buckinghamshire online, odwiedzając Napraw moją ulicę”.

  Dodał, że śmieci wyrzucane na prywatne grunty należy zgłaszać właścicielowi gruntu, za którego spoczywa odpowiedzialność.

  Eve powiedziała, że ​​proces przebiegał szybko i ma nadzieję, że grzywna może zniechęcić innych potencjalnych wywrotek.

  „Nie sądzę, by ktokolwiek, kto go widział, pozwoliłby mu dalej to robić” – dodała. „Zwłaszcza ktoś, kto musi zbierać śmieci z całego gospodarstwa”.

  Może Cię również zainteresować:

  Oto co zrobić, jeśli napotkasz przechylanie się muchy z koniem

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *