Mistrzowie! Tomasz Kurman i Jacek Górny to najlepsi w Irlandii wędkarze na przynęty sztuczne. – Wędkowanie w Irlandii

Niniejszy raport dzięki uprzejmości Narodowej Federacji Rybołówstwa Coarse w Irlandii

W ten weekend na Lough Ree odbyły się pierwsze ogólnoirlandzkie mistrzostwa wędkarstwa. Najlepsze zespoły zaprezentowały wyjątkowe wędkowanie przez dwa dni zawodów w parach, łowiąc łodzią na sztuczne przynęty. Wędkarze z hrabstwa Armagh do hrabstwa Cork uczestniczyli w poszukiwaniu okoni i szczupaków ćwicząc łowienie, zdjęcie, uwalnianie, gdy gromadzili punkty na podstawie długości złowionych ryb. Zawody są ściśle typu Catch & Release tylko z wędkarzami prezentującymi filmy ze wszystkich ryb, które bezpiecznie wróciły do ​​wody żywe.

Zwycięski duet odebrał pierwszą nagrodę Koliber Helix 9 MSI i 600 euro w gotówce zdobywając wspaniałe 275455 punktów w ciągu dwóch dni. Wygrywają również parę bębnów od Sprzęt wędkarski SMOKA dla największej ryby konkurencji na 106cm.

Jacek i Tomiś

Na drugim miejscu znaleźli się wędkarze z Galway Łukasz Znamiec i Krzysztof Michoński, którzy zabrali do domu Z Kota Enduramax Electric Motor 55 i 450 € za 155840 punktów.

Tuż za nimi z 146494 na trzecie miejsce znaleźli się bracia Marek i Jarek Sekula z Mallow, którzy wygrali parę Spinlock kamizelki pokładowe i 250 euro.

Na czwartym miejscu uplasowali się Aidan O’Connor i Krzysztof Sibiga z 89128 pkt, którzy otrzymali 100 euro w voucherach od Hak Duo a na piątym miejscu z 84038 punktami Daniel Nesbitt i Danny Colleran zabierają do domu 100 euro w kuponach od Vivado Polowanie i Wędkarstwo

Marcin Kantor i Grzegorz Małaszuk otrzymali 200 euro od Sklep wędkarski Baracuda dla największego okonia konkurencji, niesamowite 37cm.

Trzy najlepsze pary

Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy pierwszego dnia spotkali się z ciężkimi warunkami, porywistymi wiatrami i ulewnym deszczem kończącym się w jesiennym słońcu drugiego dnia.

NCFFI pragnie podziękować naszemu International Predator Manager za znakomitą organizację imprezy, w której uczestniczyło również 8 łodzi w drugiej rundzie kwalifikacji do USA 2023 (wyniki na https://bit.ly/3Drzfi8). Wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w klubach, w tym Wędkarze szczupaków z Midland, Rumuńskie Stowarzyszenie Wędkarskie C&R, Connacht Predator Wędkarze, NSFFI Predator CLUB plus więcej. Również do użytku Drogi wodne Irlandia Ballyleague Marina, Clarkes Bar w Lanesborough i wreszcie naszym sponsorom za fantastyczne nagrody.

Wydarzenie, które co roku będzie się obracać w różnych miejscach, powróci w październiku przyszłego roku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *