Łowienie okonia w Houston: 5 gorących miejsc w okolicy

Houston, nie mamy problemu z łowieniem okoni. Jeśli jest coś, co kochają wędkarze słodkowodni z Teksasu, to łowienie okoni w Houston. Możesz zwodować swoją łódź w miejscu ostatniego Bassmaster Classic lub zabrać rodzinę do Parku Stanowego Sheldon Lake i spędzić dzień na łowieniu okoni z brzegu. Niezależnie od tego, czy jesteś żeglarzem, czy wędkarzem z brzegu, w Houston jest wiele hot spotów wędkarskich dla wszystkich poziomów umiejętności i umiejętności.

Jezioro Conroe

Ze wszystkich miejsc do wędkowania w Houston jezioro Conroe może być jednym z najbardziej znanych, ponieważ profesjonalni wędkarze basowi podróżowali z bliska i daleka, aby łowić na tym jeziorze podczas Bassmaster Classic w 2017 roku. Jeśli szukasz okazowej ryby, odwiedź jezioro Conroe późną zimą lub wczesną wiosną, aby mieć najlepszą szansę. Stojący rekord jeziora Bass wielkogębowy został złowiony w styczniu 2009 roku przez wędkarza Ricky’ego Beardena i ważył 15,93 funta.

Jezioro Livingston

Jeśli podróżujesz tylko godzinę na północ od Houston, znajdziesz inny z Lake Livingston, który ma dużą liczbę basów pasiastych oprócz basów wielkogębowych. Jeśli chcesz spróbować trollingu srebrną łyżką za łodzią w celu zdobycia pasiaka, możesz odwiedzić ten popularny punkt.

Jezioro McGovern

Jednym z popularnych miejsc do łowienia okoni miejskich w Houston jest 7-akrowy Jezioro McGovern w parku Hermanna. Musisz jednak pamiętać, że łowienie ryb jest dozwolone dla dzieci poniżej 12 lat i seniorów powyżej 65 lat. To szczególne miejsce do wędkowania w Houston jest zarezerwowane tylko dla najmłodszych i najstarszych wędkarzy basowych.

Tom Bass Park

Możesz przejechać około 13 mil od centrum Houston, aby zmoczyć linię w Tom Bass Park Lake. Podczas gdy wielu wędkarzy łowi bassy wielkogębowe z linii brzegowej jeziora Tom Bass Park, jezioro jest również zarybione sumami i pstrągami tęczowymi. To kolejne z gorących miejskich miejsc do wędkowania w Houston, szczególnie dla rodzin.

Park stanowy jeziora Sheldon

Zastanawiasz się, gdzie łowić ryby w Houston z rodziną? Jeśli tak, Sheldon Lake w Park stanowy jeziora Sheldon to jedno z najlepszych miejsc. Ten park stanowy znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od centrum Houston, a nawet ma centrum nauki środowiskowej dla dzieci.

Teraz, gdy już wiesz, gdzie łowić ryby w rejonie Houston, na co czekasz? Kup licencję wędkarską w Teksasie online i udaj się do jednego z tych gorących miejsc, aby złapać sobie lunkera!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *