Liverpool International Horse Show ogłasza, że ​​impreza 2022/23 nie odbędzie się

 • Międzynarodowy Pokaz Koni w Liverpoolu nie ruszy w tym roku, ponieważ organizatorzy kontynuują poszukiwania nowego domu – w skład którego może wchodzić nowe miasto.

  W dzisiejszym oświadczeniu (10 listopada) organizatorzy powiedzieli, że pokaz 2022/3 nie odbędzie się, ponieważ „pomimo wszelkich starań zapewnienie odpowiedniego terminu z miejscem nie było możliwe”.  Pokaz noworoczny odbywa się w M&S Bank Arena Liverpool od jego premiery w 2016 roku. Ostatni raz odbył się w 2019 roku, ponieważ edycje 2020 i 2021 zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa.

  Dyrektor zarządzający Nina Barbour powiedziała H&H że wydarzenie 2022/3 nie zostało potwierdzone i nie było to „odwołanie, bo nigdy nie było planowane”.

  „Nie znaleźliśmy idealnej formuły daty, miejsca i lokalizacji. Teraz, gdy mamy okazję zrobić bilans od czasu Covida, wszystko zależy od tego, jaka jest idealna kombinacja. To nie tak, że kiedykolwiek publikowaliśmy konkretny plan na ten rok. Daty nie były już od jakiegoś czasu w kalendarzu FEI, ponieważ usunęliśmy tymczasowe daty, kiedy przeglądaliśmy opcje” – powiedziała.

  „Rozważaliśmy potencjalne przeniesienie daty na luty, ponieważ problem dotyczy dat noworocznych; Liverpool zapełnia się, a hotele się kończą, więc było tam kilka podstawowych problemów. Wtedy staraliśmy się znaleźć datę w lutym z miejscem, w którym odbywała się impreza, i w tym czasie cała rozmowa handlowa znacząco się zmieniła” – powiedziała.

  „Układ handlowy, który Liverpool Arena był w stanie zrobić przed Covidem, zmienił się znacznie po Covidie. Nie jest to negatywne, po prostu zmieniły się ich okoliczności i model. Był to jeden z wyzwalaczy do ponownej oceny całości, w tym dostępności terminów i tego, czy umieszczamy produkt we właściwej lokalizacji w kraju. Robimy bilans i przyglądamy się wszystkim tym różnym czynnikom, ponieważ kiedy wylądujemy ponownie, chcemy wylądować na dużą skalę”.

  Pani Barbour potwierdziła: H&H że Liverpool International Horse Show może przenieść się do nowego miasta.

  „Cały czas aktywnie pracujemy nad tym, jaki jest najlepszy plan” – powiedziała.

  „Jesteśmy bardzo świadomi, że mieliśmy Covid i mieliśmy z nim kilka przystanków, więc kiedy uruchamiamy go ponownie, musi mieć absolutną rację i w miejscu, w którym znajduje swój dom, lokalizację i datę, ponieważ dobrze – powiedziała.

  Pani Barbour dodała, że ​​plany ekspansji są również w toku dla Bolesworth International w czerwcu.

  „Jesteśmy w pełni zaangażowani w to, co robimy w sporcie. Mamy wielkie plany, aby rozszerzyć zasięg międzynarodówki i mamy duże ambicje” – powiedziała.

  „Przeszliśmy przez etap konsolidacji Covid i jesteśmy teraz gotowi, aby to wydarzenie było znacznie większe w 2023 roku, z planowaną nową strefą zakupów lifestylowych i innymi planami, które ogłosimy w przyszłym miesiącu”.

  Może Cię również zainteresować:

  W tygodniu, który historycznie jest tygodniem Międzynarodowego Pokazu Koni w Liverpoolu, wybieramy się w podróż w dół pamięci

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *