Listopadowe Wyzwanie ePtasznik Miesiąca

The ePtak Miesiąca Challenge, sponsorowane przez Carl Zeiss Sports Optics, pomoże Ci znaleźć i udostępnić więcej ptaków, wykorzystując moc Twojego urządzenia mobilnego. eBirder Miesiąca zostanie wylosowany spośród eBirderów, którzy: wyślij 30 kwalifikujące się listy kontrolne z eBird Mobile w Listopad.

eBird Mobile to coś więcej niż tylko prowadzenie list ptaków. Użyj funkcji Eksploruj, aby odkrywać pobliskie hotspoty i przeszukiwać najnowsze raporty o gatunkach, gdziekolwiek jesteś. eBird Mobile Szybki wpis Skróty i listy kontrolne dostosowane do Twojej lokalizacji i pory roku sprawiają, że obserwacja ptaków jest łatwiejsza, szybsza i dokładniejsza niż przy użyciu pióra i papieru. eBird Mobile pomaga również w szczegółach Twojej podróży — takich jak długość i odległość obserwacji ptaków — dzięki czemu możesz po prostu skupić się na ptakach!

Zacznij korzystać z eBird Mobile tutaj.

Listy kontrolne muszą dotyczyć obserwacji dokonanych w tym miesiącu; nie historyczne listy kontrolne wprowadzone w lutym. Zwycięzca otrzyma nowy ZEISS Conquest HD 8×42 przez lornetkę i zostanie powiadomiony do 10 dnia następnego miesiąca. Co miesiąc będziemy prezentować nowe wyzwanie eBird i zestaw kryteriów wyboru. I nie zapomnij przesłać list do 2022 Lista kontrolna-dzienne wyzwanie!

Optyka sportowa Carl Zeiss jest sprawdzonym liderem w dziedzinie optyki sportowej i jest oficjalnym sponsorem optyki firmy eBird. „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Cornell Lab of Ornitology i wspierać ważne dane naukowe gromadzone przez oddanych eBirders”. – Richard Moncrief, kierownik segmentu ptaków i obserwacji przyrody w Carl Zeiss SBE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *