Kursy bezpieczeństwa łodzi online

Mimo że minęło już zimowe przesilenie, z pewnością nie ma na to ochoty. Słońce wciąż wcześnie zachodzi, ciemna jak smoła ciemność wydaje się nie mieć końca, a na zewnątrz jest przenikliwy zimno. Oszczędzając na kilku wyprawach wędkarskich pod lodem mam najwięcej wolnego czasu w tym sezonie. Zawsze szukam konstruktywnego sposobu na zabicie czasu do wiosny i mogę uderzyć w wodę. Boat ed to droga do zrobienia.

Istnieje wiele różnych online kursy bezpieczeństwa żeglarskiego dostarczane przez kilka agencji nastawionych na początkujących, średniozaawansowanych i ekspertów żeglarskich. Wiele z zajęcia z łodzi obejmują podstawowe wskazówki dotyczące obsługi łodzi i bezpieczeństwa na wodzie, zasady ruchu drogowego i konserwacji łodzi. Inni oferują zajęcia ukierunkowane na tematy istotne dla określonego celu, takie jak podróżowanie przez śluzy lub przygotowanie do huraganu. Zawsze lubię pogodę na zajęciach żeglarzy, ponieważ zawsze mają jakieś nowe informacje poza tym, czego nauczyłem się z doświadczenia lub Almanachu Farmera. Jeśli chodzi o zajęcia z pływania łódką w pobliżu, mogę po prostu iść do mojego salonu.

Ponieważ każdy stan ma określone prawa, możesz również znaleźć te informacje. Zasady i przepisy zmieniają się cały czas, a szybki przegląd sprawia, że ​​wszyscy są na bieżąco i na bieżąco. Jednym z faktów, których dowiedziałem się o moich własnych prawach stanowych, jest to, że prowadzenie łodzi w stanie przeciążenia jest nielegalne. To oznacza, że ​​będę musiał przejść na dietę, bo nie przyniosę mniej sprzętu wędkarskiego.

Kurs bezpieczeństwa żeglugi online to nie tylko dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności. To świetny sposób na odświeżenie i zapamiętanie posiadanych umiejętności. W wielu częściach kraju, takich jak mój, minęło dużo czasu, odkąd holuję pod koniec sezonu i pluskam, aby rozpocząć kolejny. Mam skłonność do zapominania o rzeczach, których nie robię regularnie, więc kursy na łodzi służą jako łatwe przypomnienie.

Poza konserwacją sprzętu i wiązaniem much zawsze doskonalę swoje umiejętności żeglarskie. Ponieważ na zewnątrz jest ciemno i zimno kurs edukacyjny z łodzi to świetny sposób na konstruktywne zabicie czasu. Kiedy nadejdzie wiosna, nie będę się wahał.

Odwiedź naszą sekcję Jak wybrać sekcję łodzi, aby dowiedzieć się więcej o różnych typach łodzi rybackich, typach kadłubów, typach silników łodzi i nie tylko.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *