Koń kupiony za 85 pensów triumfuje w krajowych finałach po 14 godzinach jazdy

 • Koń kupiony za jednego dolara amerykańskiego (85 pensów) triumfował po 14-godzinnej jeździe, by wygrać finały ujeżdżenia w USA 2022 zaprezentowane przez firmę Adequan.

  Bridget Bursey i jej własna „dzika” klacz Forty Creek zdobyły 72,989%, aby wczoraj (13 listopada) wziąć udział w czwartym poziomie freestyle open, najwyższym poziomie testu krajowego, w Kentucky Horse Park.  Dwóch sędziów uzyskało kombinację ponad 74%, ale końcowa ocena wystarczyła, aby zapewnić sobie największą jak dotąd wygraną.

  „Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ „Stella” miała kilka kontuzji i urodziła dziecko” — powiedziała Bridget.

  „Zacząłem ją mieć w wieku czterech lat, a stała się moja, gdy miała pięć lat – kupiłem ją za 1 dolara. Była dzikim dzieckiem, ale dobrze się dogadywaliśmy, więc moi klienci uznali, że jest ze mną najlepsza. Nie mogę im wystarczająco podziękować, ponieważ jest cudowna – moja mała gwiazda rocka”.

  Bridget i klacz UB40, która ma teraz 12 lat, miały startować w tej samej klasie w zeszłym roku, ale zostały wykluczone w ostatniej chwili z powodu kontuzji.

  „Warto było czekać; Stella to fantastyczny koń” — powiedziała Bridget, która pochodzi z Stillwater w stanie Minnesota i miała 14 godzin jazdy samochodem do Kentucky, aby wziąć udział w krajowych finałach.

  „Ona jest divą, lubi rzeczy po swojemu, a ty musisz to robić w ten sposób; wtedy możesz iść.

  Kombinacja zdobyła dwie ósemki, do muzyki wykonanej przez Hailey Guard of Guardian Dressage, która jest właścicielem pełnej siostry Forty Creek.

  Koń kupiony za 85 pensów triumfuje na finałach po 14 godzinach jazdyMoże Cię również zainteresować:

  Kuc dostał się do ujeżdżenia „przez przypadek”

  – Nigdy bym się z nim nie rozstał, nawet gdyby ktoś zaoferował mi miliony funtów. On jest moim najlepszym przyjacielem’

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje rozszerzenia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *