Koń i jeździec zanurzają się w jeziorze i inne rzeczy, o których mówi świat jeździecki

 • Przerażające doświadczenie

  Jeździec, który znalazł się całkowicie pod wodą, gdy jej koń przestraszył się i wskoczył do niewinnie wyglądającego jeziora, chce znieść inne niebezpieczeństwa. Laura Keam i Cruise weszli „w czarną otchłań” w Loe Pool w Portleven w Kornwalii, gdy wystraszył się pięcioletni wałach. „Po prostu wskoczył prosto do basenu, a ja nie miałem czasu na oddech; Następną rzeczą, którą wiedziałem, byłam w ciemności z 600-kilogramowym koniem, który szalał obok mnie” – powiedziała Laura. „Koń mojej przyjaciółki też się wystraszył, ale na szczęście została; powiedziała, że ​​obejrzała się i nie widziała żadnego z nas, tylko bąbelki tam, gdzie zniknęliśmy pod wodą.

  Przeczytaj więcej o ostrzeżeniu Laury  Ostatnia pięciogwiazdka roku

  Pau Horse Trials to ostatnia edycja CCI5* roku 2022, która potrwa w tym roku w dniach 27-30 października. Silny skład jest gotowy do akcji we Francji, w tym Brytyjczycy Kirsty Chabert i Classic VI, zwycięzcy Burghley Horse Trials z 2019 r. Pippa Funnell i MGH Grafton Street oraz zwycięzcy Luhmühlen Horse Trials w 2021 r. Mollie Summerland i Charly Van Ter Heiden. H&H ma na miejscu dedykowanego reportera, który będzie Ci towarzyszył na bieżąco.

  Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od Pau

  Wycieranie się

  W Wielkiej Brytanii panują bardzo łagodne jesienne temperatury, ale zima nie jest daleko. Mając to na uwadze, firma H&H przygotowała zestaw ciepłych derek biegowych oraz wybór tego, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego konia. Dzięki różnym ciężarom i zapięciom oraz tym z osłonami na szyję i bez, będzie tu derka pasująca do Twojego konia

  Przeglądaj rozjazdy zimowe

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *