Kilka miejsc, które pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie łowić ryby w rejonie zatoki

Podjęcie decyzji o tym, gdzie łowić ryby w zatoce, może zająć trochę czasu, ponieważ w zatoce jest sporo doskonałych miejsc do łowienia ryb. Nie martw się jednak; możesz łatwo zawęzić opcje w zależności od rodzaju wędkowania, które chce uprawiać twoja rodzina.

Myślisz o łowieniu bassów wielkogębowych w wodach słodkich? A może kilka godzin łowienia flądry w słonej wodzie? Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać te krótkie wskazówki, a następnie zdecydować, od którego miejsca w zatoce zacząć.

Miejskie molo Pacifica

Położone w zachodniej części hrabstwa San Mateo molo Pacifica Municipal Pier w Sharp Park Beach jest ulubionym miejscem lokalnych wędkarzy, którzy chcą łowić gatunki oceaniczne, takie jak łosoś, bas pasiasty, zimorodek lub kalifornijska corbina. Udogodnienia na molo i bezpłatny parking to dodatkowe atuty tego konkretnego miejsca. Udogodnienia obejmują stacje czyszczenia ryb, ławki, toalety publiczne i bar z przekąskami.

Jezioro Chabot

Szukasz słodkiej wody i zastanawiasz się, gdzie łowić ryby w Bay Area? Ponieważ jezioro Chabot jest zaopatrzone w pstrągi i sumy, może oferować spójne brania, aby zapewnić rozrywkę dzieciom i początkującym. Bass wielkogębowy i crappie Trophy również zamieszkują wody jeziora Chabot, co czyni je rajem dla miłośników wędkarstwa słodkowodnego w zatoce. Łodzie można wypożyczyć w przystani Lake Chabot, a wędkarze z brzegu mogą zarzucić wędkę w pobliżu Raccoon Point.

Delta Kalifornii

Jednym z najlepszych miejsc do wędkowania w rejonie zatoki jest delta Kalifornii, szczególnie jeśli chcesz złowić okonia pasiastego. Jeśli zastanawiasz się, gdzie łowić ryby w delcie Kalifornii z molo lub z brzegu, możesz pojechać do Antioch Downtown Fishing Pier lub udać się do Sandy Beach Park w pobliżu miasta Rio Vista. Żeglarze mogą badać nieograniczoną liczbę miejsc Delta, takich jak Steamboat Slough i Lost Slough.

Park stanowy Clear Lake

Clear Lake to największe jezioro słodkowodne w stanie Kalifornia, obejmujące około 68 mil kwadratowych. Jeśli śledzisz w telewizji turnieje profesjonalnego łowienia okoni, być może już wiesz, że jest to jedno z najlepszych miejsc do łowienia basów wielkogębowych w rejonie zatoki. Z pewnością nie musisz być zawodowcem, aby łowić w Clear Lake. W rzeczywistości jest to jedno z najlepszych miejsc do wędkowania w Kalifornii, w którym można zabrać rodzinę na zabawne wędkowanie w wodach słodkich. Możesz zabrać swoją łódź i wodować z publicznej rampy w Clear Lake State Park lub zbadać miejsce do łowienia na brzegu.

Obszar rekreacyjny Coyote Point

Położony na brzegu South Bay, Coyote Point Recreation Area jest opcją, jeśli chcesz zmoczyć żyłkę w miejscu łowienia w zatoce słonej. Żeglarze mogą wodować w Coyote Point Marina, a wędkarze przybrzeżni mogą łowić flądry, jesiotry, okonie pręgowane i okonie morskie z brzegów w pobliżu szlaku Marina Trail.

Zanim chwycisz wędki i wyruszysz z rodziną, koniecznie zaopatrz się w kalifornijską licencję wędkarską online i zapoznaj się z przepisami.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *