Jesienne pokazy łodzi

Nie jestem kopaczem opon, ale na pewno się tak zachowuję. Prawda jest taka, że ​​nienawidzę spieszyć się z ważnymi decyzjami. Nie spieszę się, rozważam wszystkie za i przeciw, przeprowadzam wiele badań i dopracowuję wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Kiedy w końcu wydostaję się z dziesięciocentówki, jestem w dobrej formie; rozumiem przez to, że nie drży mi ręka, kiedy podpisuję się na przerywanej linii.

Zakup nowej łodzi to jedna z takich decyzji; jest strasznie dużo ruchomych części, które są dostarczane wraz z zakupem. Rozpoczyna się od wyboru kadłuba i mocy, aby dopasować je do warunków panujących na łodzi. Następnie musisz dopasować łódź i silnik do przyczepy, która zostanie dopasowana do Twojej ciężarówki. Nie zaczęliśmy też oceniać elektroniki, pamięci masowej i finansowania. Staram się wyprostować jak najwięcej tych szczegółów z góry. Zwykle tracę głowę, gdy wsiadam do samolotu, gdy wiatr rozwiewa mi włosy podczas próby morskiej.

Czekanie do lutego na zbadanie nowej łodzi oznacza, że ​​będziesz pod ostrzałem. Ponieważ sezon żeglarski zbliża się wielkimi krokami, nie będziesz mógł się doczekać, aż łódź wyląduje na wodzie, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeoczysz coś ważnego. Właściwe przygotowanie zapobiega słabym występom (5 P), a jednym ze sposobów, aby wyprzedzić konkurencję, jest obejrzenie pokazu jesienno-zimowego.

Jesienne/zimowe pokazy łodzi dają ci wszystko, co dają zimowe/wiosenne pokazy łodzi plus czas. Jest ponad 40, o których wiem, że mają miejsce od teraz do połowy stycznia i są pierwszą okazją, aby zobaczyć większość twoich opcji pod jednym dachem. Następnie możesz odwiedzić konkretną stocznię, aby uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania. A jeśli jesteś podobny do mnie, wpadniesz na zimowo-wiosenny pokaz łodzi, aby upewnić się, że twoje t są skrzyżowane, a twoje i są kropkowane.

Pokazy łodzi nie są zorientowane tylko na sprzedaż i zwykle oferują szereg seminariów, dyskusji panelowych, klinik instruktażowych i zajęć rodzinnych. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z żeglarstwem, jak każdy z nas na pewnym etapie życia, możesz dowiedzieć się więcej o żeglarstwie, znajdując markę, która zaspokoi większość Twoich potrzeb i życzeń (jedna łódź zwykle nie pokrywa ich wszystkich). Ponieważ wielu żeglarzy to wędkarze, często zdarza się, że producenci sprzętu prezentują nowy sprzęt.

Kiedy podpiszesz się na przerywanej linii, będzie to mocna ręka, a oto kicker; nadal będziesz mieć uzbrojoną łódź i czekać na koniec sezonu. Oto kilka świetnych zasobów dotyczących pokazów łodzi i pamiętaj, aby sprawdzić w lokalnych/regionalnych przystaniach i u dealerów innych. www.boatshows.com oraz www.marinesource.com/boat_shows


Tom Times

Tom Times

Tom Keer jest wielokrotnie nagradzanym pisarzem mieszkającym w Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, współautorem magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym zarówno Fly Rod, jak i Reel i Fly Fish America, a także blogerem programu Take Me Fishing fundacji Recreational Boating and Fishing Foundation. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, łowiectwem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią ryb, Keer i jego rodzina polują na ptactwo górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast, została wydana w styczniu 2011 roku. Odwiedź go pod adresem www.tomkeer.com lub o godz www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *