Jak znaleźć zajęcia z żeglarstwa w pobliżu?

Być może myślałeś sobie: „w tym roku znajdę listę zajęć żeglarskich w pobliżu i zapiszę się na jeden”. Cóż, nie ma lepszego czasu niż teraźniejszość. Zajęcia z żeglarstwa pomogą Ci nauczyć się bezpiecznego pływania łodzią, dzięki czemu na wodzie pozostaną niezapomniane wspomnienia. Jeśli nie wiesz, jak znaleźć listę klas żeglarskich w Twojej okolicy, możesz zacząć od sprawdzenia tych zasobów.

Kursy żeglarstwa US Coast Guard

Narodowa Straż Przybrzeżna Stanów Zjednoczonych Baza danych kalendarza edukacji publicznej to ogólnokrajowa internetowa baza danych, która daje możliwość wyszukiwania wszystkich publicznych kursów szkoleniowych w zakresie żeglarstwa, które są prowadzone przez US Coast Guard w całym kraju. Jedną z korzyści płynących z wyszukiwania „kursów żeglarskich blisko mnie” i uczęszczania na kurs w klasie jest możliwość osobistego spotkania i nawiązania kontaktów z innymi żeglarzami. Ponadto ustawienie w klasie pozwoli ci zadawać pytania i wchodzić w interakcje z innymi kolegami z klasy.

Kursy wodniactwa z łodzią

Jeśli chodzi o wygodę, trudno jest przebić internetowe zajęcia wodniackie. Jeśli uważasz, że wolisz wziąć udział w kursie żeglarskim online zamiast w klasie, zamelduj się w Kurs online Boat Ed. Kursy online Boat Ed są zatwierdzane przez agencję stanową odpowiedzialną za administrowanie kartą edukacyjną Boater w każdym stanie (często nazywaną licencją żeglarską). Chociaż na przykład nie potrzebujesz faktycznego prawa jazdy na Florydzie, musisz przedstawić dowód, że ukończyłeś zatwierdzony przez stan kurs, aby móc obsługiwać łódź, jeśli masz mniej niż pewien wiek.

Kursy wodniackie Fundacji BoatUS

Oferta Fundacji BoatUS darmowe kursy żeglarskie online które zostały opracowane specjalnie dla każdego stanu i nie musisz posiadać członkostwa Boat US, aby się zarejestrować. Kursy żeglarstwa online BoatUS Foundation są uznawane przez US Coast Guard i zostały zatwierdzone przez stanowe agencje zajmujące się licencją żeglarską.

US Sailing Certified Safety at Sea Seminars

Chociaż możesz pomyśleć, że kurs lub seminarium żeglarskie oferowane przez US Sailing Association może być odpowiednie tylko dla łodzi żaglowych, nie zawsze tak jest. Możesz zapisać się na Seminarium „Bezpieczeństwo na morzu” dotyczy to obsługi szerokiej gamy łodzi. Doświadczeni zawodowi żeglarze, którzy prowadzą te zajęcia, uwzględniają tematy, które są specyficzne dla warunków i wyzwań na pobliskich drogach wodnych.

Kursy bezpieczeństwa Amerykańskiego Stowarzyszenia Kajakowego

Jeśli planujesz w tym roku spędzić czas na spływie kajakowym lub kajakiem, możesz zameldować się w a kurs bezpieczeństwa i ratownictwa blisko Ciebie, który jest oferowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Kajakowe (ACA). Istnieją różne poziomy zajęć ACA, które mogą pomóc Ci zdobyć umiejętności i wiedzę niezbędną do swobodnej eksploracji lokalnych wód kajakiem lub kajakiem.

Korzystając z tych opcji, możesz przestać myśleć: „w tym roku znajdę listę zajęć żeglarskich w pobliżu” i faktycznie się na nie zapisać. Jako dodatkowy bonus, wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżkę na ubezpieczenie łodzi, jeśli pomyślnie ukończyłeś kurs bezpieczeństwa łodzi lub test licencji łodzi.

Nie masz jeszcze własnej łodzi? Bez obaw, możesz skorzystać z narzędzia do porównywania łodzi, które pomoże Ci zdecydować, który typ łodzi będzie najlepszy w zależności od rodzaju zajęć, które najbardziej lubisz.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *