Jak zdobyć licencję żeglarską?

Co stanowi licencję żeglarską, jak odnosi się do rejestracji łodzi i jak uzyskać licencję żeglarską, zależy od twojego stanu. Mój syn właśnie dostał prawo jazdy, więc mój obecny stan to „niepokój”. Poważnie ludzie, najlepszym sposobem na zgłębienie niezbędnych dokumentów dotyczących łodzi jest odwiedzenie strony internetowej swojego stanu, która zajmuje się rejestracją łodzi

Nieznajomość przepisów dotyczących żeglugi w twoim stanie nie zapewni dobrej obrony, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy w tym zakresie. Zanim załadujesz łódź na przyczepę i udasz się nad jezioro, zapoznaj się z informacjami i upewnij się, że wiesz dokładnie, jak uzyskać licencję żeglarza i że przeskakujesz przez wszystkie odpowiednie obręcze. Niektóre stany wydają świadectwo wykształcenia żeglarza w zakresie bezpieczeństwa, podczas gdy inne oferują kartę edukacyjną żeglarza zamiast licencji żeglarza.

Kurs bezpieczeństwa dla żeglarzy jest dobrym pomysłem dla początkujących żeglarzy i zawiera dobre przypomnienia dla wszystkich innych, ponieważ przepisy dotyczące żeglarstwa mogą się zmienić. Przewodniki do nauki i egzaminy praktyczne mogą być dostępne online w agencjach stanowych. Podczas badania sposobu uzyskania licencji żeglarskiej może się okazać, że test na licencję żeglarską jest dostępny online, ale wymagania różnią się w zależności od stanu. Na przykład współpracownik TMF, Tom Keer, powiedział, że „od 1 stycznia 2018 r. kalifornijskie przepisy dotyczące żeglarstwa wymagają, aby osoby powyżej 16 roku życia posiadały kartę bezpieczeństwa żeglarza. A jeśli jesteś w wieku od 12 do 15 lat, będziesz musiał mieć nadzór osoby dorosłej przez osobę w wieku 18 lat lub więcej”. Podzielił się również, że 70% wypadków łodzi w 2017 roku było błędami operatora. Wyjaśniając zasady nawigacji, jak bezpiecznie holować przyczepę i wodować itp. kurs bezpieczeństwa pomaga Tobie i wszystkim innym zachować bezpieczeństwo na wodzie.

Bez względu na szkolenie i testy, na pokładzie statku musi znajdować się jakiś oficjalny dowód potwierdzający, że wiesz, jak zdobyć licencję żeglarską. Wszystkie wymagane informacje będą dostępne po rozpoczęciu procesu rejestracji lub odnowienia rejestracji łodzi. Bez przesadzania, tylko odrobina surowego planowania i badania łodzi powinny pomóc w usunięciu stresu z tego, co ostatecznie jest jednym z najlepszych działań redukujących stres.

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *