Jak zdobyć licencję wędkarską?

Jeśli nie łowiłeś w tym sezonie, czas kupić licencję wędkarską. Chcesz wiedzieć, jak zdobyć licencję wędkarską? Udaj się do lokalnego sklepu wędkarskiego, ratusza lub kup online. Oto zalety i wady każdej lokalizacji.

  • Wyprzedaże online. Wygoda jest najważniejsza, a licencję wędkarską możesz kupić online o każdej porze dnia i nocy. Niektóre strony internetowe, takie jak TakeMeFishing.org, oferują informacje o licencji stanowej, a także świetne informacje o tym, jak i gdzie łowić ryby, zawarte w artykułach, opisach sprzętu, szczegółowym opisie gatunków i technikach oraz filmach uczących początkujących na temat różnych rodzajów sprzętu. jak rzucać i jak wiązać węzły. Możesz również uzyskać informacje o tym, jak zarejestrować swoją łódź
  • Sklep z akcesoriami: Nadal chcesz zobaczyć inny sposób na uzyskanie licencji wędkarskiej? Wizyta w lokalnym sklepie wędkarskim jest jak wizyta u dobrych przyjaciół. Po zakupie licencji wędkarskiej możesz fizycznie sprawdzić nowe wędki, kołowrotki i przynęty. Jeśli zbliża się sezon wędkarski, możesz otrzymywać aktualne raporty wędkarskie. Wycieczka do sklepu to także świetna okazja do podrzucenia wędki lub kołowrotka do naprawy. Jeśli jesteś podobny do mnie, wyjdziesz z portfelem pełnym paragonów.
  • Ratusz: Oczywiście możesz odwiedzić Ratusz i kupić licencję wędkarską. Ale to nie jest tak zabawne ani tak pouczające, jak dwie pozostałe opcje.

Przypomniało mi się, że sezon wędkarski jest tuż za rogiem. Moja córka wyjechała do szkoły, ale ma ochotę łowić ryby, kiedy wraca do domu na lato. Zapytała, jak zdobyć licencję wędkarską, a dla niej zakup licencji wędkarskiej przez Internet miał największy sens. Jestem pewien, że trafimy do sklepów po więcej sprzętu, kiedy wróci do domu. I nie mogę się doczekać!


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America, a także blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *