Jak zdobyć licencję wędkarską w mgnieniu oka?

Musisz wymyślić, jak zdobyć licencję wędkarską w mgnieniu oka, ponieważ Twoi znajomi właśnie dzwonili, aby poinformować Cię, że branie jest aktywne. Nie łowiłeś przez jakiś czas i nie jesteś nawet pewien, czy pamiętasz, co musisz zrobić, aby uzyskać licencję wędkarską… a tym bardziej, jak szybko ją zdobyć. Chociaż wiesz też, że nie chcesz przegapić wędkarskiej zabawy w tym roku, więc musisz to rozgryźć JAK NAJSZYBCIEJ.

Spokojnie, masz to! Możesz kupić licencję wędkarską online lub, w niektórych stanach, możesz również kupić licencję przez telefon – obie metody są łatwe i niedrogie. Co więcej, będziesz mieć swoją licencję wystarczająco dużo czasu, aby odbyć nadchodzącą wyprawę wędkarską.

Wykonaj następujące kroki, aby uzyskać licencję

  1. Jeśli odwiedzasz nowy stan i nie masz pewności, jak uzyskać licencję połowową, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to skontaktować się ze stanową agencją ds. ryb i dzikiej przyrody lub departamentem zasobów naturalnych, aby uzyskać zasady i przepisy dotyczące licencji połowowej. stan, który odwiedzasz. Agencja stanowa może poinformować Cię, jakie są wymagania dotyczące wieku licencji i dostarczyć informacji na temat dziennych, krótkoterminowych, rocznych lub dożywotnich licencji połowowych.
  2. Aby uzyskać licencję połowową online, znajdź linki do informacji o licencji połowowej według stanu na TakeMeFishing.org.
  3. Skorzystaj z linków dostarczonych przez agencję stanową lub departament zasobów naturalnych, które informują, jak uzyskać licencję połowową za pomocą karty kredytowej. Wiele stanów pozwala na wydrukowanie licencji natychmiast po zakupie. Następnie, podając prawidłowy adres e-mail, kopię licencji wędkarstwa rekreacyjnego można również wysłać na Twój adres e-mail.
  4. Niektóre stany, takie jak Florydazapewniamy również możliwość zakupu licencji przez telefon pod bezpłatnym numerem.
  5. Wiedz, że kupując licencję połowową, pomagasz zachować i chronić państwowe zasoby wodne dla przyszłych pokoleń.

Masz jeszcze pytania dotyczące uzyskania licencji wędkarskiej? Możesz obejrzeć krótki film na jak zdobyć licencję wędkarską aby uzyskać dodatkowe informacje i wskazówki.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *