Jak dostać się na London Horse Show w ExCeL: Horse & Hound wyjaśnia

 • Niezależnie od tego, czy zastanawiałeś się, jak dostać się na London Horse Show, kiedy pokaz odbywał się po raz pierwszy w ExCeL w zeszłym roku, czy jest to Twoja pierwsza wizyta na imprezie od czasu jej przeprowadzki z Olimpii, warto przyjrzeć się nowym środkom transportu na ten rok.

  Otwarcie nowej linii Elizabeth Line w sieci londyńskiego metra (powszechnie znanej jako metro) od zeszłorocznego pokazu oznacza, że ​​Twoja podróż może być łatwiejsza i szybsza w 2022 roku.  Jak dostać się na London Horse Show komunikacją miejską?

  Jeśli chcesz zabrać na pokaz nową Elizabeth Line, najlepszą stacją, na której możesz wysiąść, jest Custom House, który znajduje się tuż poza ExCeL. Potrzebujesz odgałęzienia linii Elizabeth, która kończy się w Abbey Wood. Pociągi, które kończą się w Shenfield, nie zatrzymują się w Custom House.

  Inną opcją jest skorzystanie z kolejki Docklands Light Railway (DLR), która łączy się z siecią metra, i wysiąść na Prince Regent. Pociągi zatrzymują się na zadaszonym chodniku w Prince Regent, pozostawiając odwiedzającym mniej niż dwie minuty spacerem do wejścia do ExCeL. Potrzebujesz oddziału DLR, który kończy się w Beckton – pociągi, które kończą się w Woolwich Arsenal, nie zatrzymują się w Prince Regent. Niektóre stacje nie oferują pociągów w obu oddziałach, więc może być konieczne odebranie pociągu Woolwich Arsenal, a następnie przesiadka.

  Jeśli patrzysz na standardową mapę rur, linia Elizabeth jest pokazana dwiema fioletowymi liniami, a DLR dwiema turkusowymi liniami. Stacje Custom House i Prince Regent znajdziesz po prawej stronie mapy.

  Jednym ze wspaniałych aspektów podróżowania po Londynie jest to, że zawsze istnieje wiele różnych sposobów dotarcia w dowolne miejsce, co oznacza, że ​​masz opcje, jeśli wystąpią opóźnienia lub usługi są niedostępne na jednej trasie. Sugerujemy jednak, aby poniższe trasy były najprostsze z głównych stacji lub spróbuj użyć Planer podróży Transport do Londynu.

  Z Waterloo

  Jedź linią Jubilee w kierunku wschodnim w kierunku Stratford. Przesiądź się w Canary Wharf na linię Elizabeth.

  Z Euston

  Jedź linią północną na południe na odgałęzieniu Charing Cross. Przesiądź się na Tottenham Court Road na linię Elizabeth.

  Z King’s Cross/St Pancras

  Jedź linią Hammersmith & City, Circle lub Metropolitan w kierunku wschodnim na jeden przystanek. Przesiądź się w Farringdon na linię Elizabeth.

  Z Paddington lub Liverpool Street

  Weź linię Elizabeth.

  Jak zapłacić

  Możesz użyć karty zbliżeniowej, aby płacić w metrze i DLR – po prostu dotknij żółtego kasownika na swojej pierwszej stacji i wyjdź na ostatniej podczas każdej podróży (więc jeśli na przykład wsiadasz do linii Jubilee w Waterloo i otrzymujesz z linii Elizabeth Line w Custom House, wystarczy wsiąść do Waterloo i wysiąść w Custom House – nie ma potrzeby wsiadania ani wysiadania na stacjach pomiędzy).

  Nie wszystkie stacje DLR mają bariery, więc jeśli korzystasz z DLR, musisz pamiętać o włączaniu i wyłączaniu – bardziej prawdopodobne jest, że będziesz przeładowany niż niedoładowany, jeśli zapomnisz!

  Pokrycia twarzy

  Osłony na twarz nie są już wymagane na tubusie lub DLR, ale możesz je nosić, jeśli chcesz.

  Jak dojechać samochodem do London Horse Show?

  ExCeL znajduje się w Strefie Ultra Niskiej Emisji. Być może będziesz musiał zapłacić, aby wejść do strefy. Sprawdź tutaj numer rejestracyjny swojego pojazdu by dowiedzieć się więcej.

  Parkingi w ExCeL mają 3070 miejsc. Parking kosztuje 20 GBP do 24 godzin i jest płatny i wyświetlany.

  Jeśli jedziesz autostradą M11, North Circular (A406) lub A13, w miarę zbliżania się do ExCeL zauważysz znaki na Royal Docks, City Airport i ExCeL London.

  Jeśli korzystasz z nawigacji satelitarnej, wprowadź poniżej kody pocztowe.

  E16 1XL – jeśli podróżujesz z Zachodu do ExCeL z tunelu Blackwall, Limehouse Link, A12 lub Centralnego Londynu.

  E16 1FR – jeśli podróżujesz ze wschodu do ExCeL z M11, A13 lub do Londynu ze wschodu.

  Wybierz malowniczą trasę…

  Do ExCeL można dopłynąć łodzią rzeczną – trasę obsługuje Uber Boat by Thames Clippers. Co 20 minut odjeżdżają z głównych londyńskich molo. Wysiądź na molo Royal Wharf Pier na 20-minutowy spacer przez Britannia Village i przez kładkę dokującą Royal Victoria do zachodniego wejścia do ExCeL.

  Kolejka linowa Emirates Airline łączy ExCeL ze stacją metra North Greenwich (linia Jubilee). Wszyscy wystawcy i odwiedzający pokazy w ExCeL mogą skorzystać z kolejki linowej za jedyne 3 GBP w jedną opłatę – aby wykorzystać zniżkę, pokaż e-mail z potwierdzeniem lub bilet wskazujący, że bierzesz udział w wydarzeniu ExCeL personelowi terminali linii lotniczych Emirates. Kabina przylatuje co 30 sekund, a loty trwają około 10 minut, z wyjątkiem okresów szczytu, kiedy przebiegają one nieco szybciej.

  Więcej informacji o podróży do ExCel

  Może Cię również zainteresować:

  Szukasz miejsca na pobyt podczas wizyty lub pracy na Międzynarodowym Pokazie Koni w Londynie w ExCeL Centre? Tu są

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, plus opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszych serwis internetowy który przynosi najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *