Internetowe kursy żeglarstwa uczą tych zaskakujących rzeczy

Bezpłatne kursy żeglarskie online to dobry sposób, aby dowiedzieć się więcej o przepisach dotyczących żeglarstwa i bezpieczeństwie we własnym domu lub biurze. W rzeczywistości prawdopodobnie będziesz zaskoczony niektórymi rzeczami, których kursy żeglarskie online mogą Cię nauczyć o żeglarstwie. Zapoznaj się z kilkoma przykładami przydatnych wskazówek, których możesz się nauczyć, biorąc udział w internetowym kursie żeglarskim.

  1. Konserwacja zapobiegawcza łodzi. Dowiesz się, dlaczego ważne jest, aby wymieniać olej silnikowy co sezon, sprawdzać wszystkie paski i węże, sprawdzać poziom płynów i sprawdzać stan akumulatora łodzi. Właściwa konserwacja łodzi zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojej załodze, jednocześnie pomagając uniknąć niepotrzebnych napraw.
  2. Oceny dopuszczalnej masy całkowitej osi i dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu. Kursy żeglarskie online nie tylko uczą, jak bezpiecznie obsługiwać łódź, gdy znajduje się ona na wodzie. Dowiesz się również o dopuszczalnej masie całkowitej osi i dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu, aby poznać masę, jaką może bezpiecznie holować Twój pojazd i przyczepa.
  3. Oszczędzanie paliwa. Możesz dowiedzieć się, jak oszczędzać paliwo, utrzymując łódź w dobrym stanie technicznym, pozostawiając w domu dodatkowe „rzeczy”, których nie potrzebujesz, równomiernie rozprowadzając ładunek i pasażerów oraz zwracając uwagę na wskaźniki łodzi.
  4. Lista kontrolna przed wyjazdem. Wycieczki statkiem są znacznie łatwiejsze do przygotowania, gdy korzystasz z listy kontrolnej podróży przed wyjazdem. Lista ta może obejmować między innymi osobiste urządzenia unoszące się na wodzie, sygnalizatory dźwiękowe, światła nawigacyjne, latarkę, wizualne sygnały alarmowe, kotwicę, błotniki, gaśnice i niezbędną dokumentację. Dowiedz się, jak stworzyć listę kontrolną zawierającą wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić przyjemny i bezpieczny dzień na wodzie.
  5. Gatunki uciążliwe dla organizmów wodnych. Gatunki uciążliwe dla organizmów wodnych są definiowane jako gatunki nierodzime, które zagrażają różnorodności lub obfitości gatunków rodzimych, stabilności ekologicznej porażonych wód lub działalności komercyjnej, rolniczej, wodnej lub rekreacyjnej, która jest zależna od takich wód. Kursy żeglarskie online nauczą Cię, jak dokładnie zbadać łódź i sprzęt pod kątem uciążliwych gatunków wodnych przed opuszczeniem miejsca startu.

Teraz, gdy wiesz już o kilku zaskakujących rzeczach, których możesz się nauczyć podczas internetowych kursów żeglarskich, dowiedz się, które organizacje lokalne i krajowe oferują kursy bezpieczeństwa na łodziach i zarejestruj się na kurs już dziś!

Zdjęcie dzięki uprzejmości Komisji Ochrony Ryb i Dzikiej Przyrody na Florydzie


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *