Innowacyjne narzędzia do łowienia pod lodem, które uatrakcyjnią Twoją przygodę

Wędkarstwo podlodowe to przyjemna aktywność na świeżym powietrzu, a przy pomocy zaawansowanych „narzędzi rzemieślniczych” może zaowocować udanym połowem. Ale zanim wyruszysz, odrób pracę domową. Posiadanie dobrej mapy konturowej pomoże ci znaleźć zmiany głębokości i spadki, które mogą pomieścić ryby. Sprawdź online mapy konturowe i wydrukuj mapę jeziora, w którym planujesz łowić ryby. Następnie zatrzymaj się w lokalnym sklepie z przynętami, aby zapytać o grubość lodu, co miejscowi łowią i gdzie. W ramach uprzejmości kup aktualną mapę, przynętę lub tajny przyrząd i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby przeżyć wspaniałą przygodę:

– Zacznij od łowienia w najpopularniejszym łowisku, aby uzyskać wiedzę na temat rodzajów i wielkości ryb oraz preferowanego rodzaju przynęty lub jigu. Jeśli dotrzesz we właściwym czasie we właściwe miejsce, łowisz ryby i baw się dobrze!
– Jeśli branie jest powolne, wywierć więcej otworów w okolicy, aż znajdziesz ryby. Jeśli poruszanie się jest jedyną opcją, zaznacz swoje aktualne miejsce na mapie i dodaj wszelkie ważne szczegóły, których dowiedziałeś się o okolicy. Następnie wyrusz w teren podobny na mapie. Rozpoznawanie obszarów z zaawansowanym sprzętem, takim jak lampy błyskowe sonaru i podwodne kamery, przyspiesza czas spędzony na poszukiwaniu ryb. Znalezienie nowego miejsca jest równie ekscytujące jak łowienie ryb.

-Przewiercanie obszaru za pomocą flashera szybko potwierdzi subtelne zmiany głębokości, które mogą nie być widoczne na mapie. Migacze mogą również stwierdzić, czy dno jest twarde jak piasek lub skały i miękkie jak muł lub błoto. Migacze pokazują również ślady chwastów, zarośli i mogą odczytać, czy ryby schodzą z dna do twojego jigu, czy zawieszone w słupie wody. Informacje te pozwolą Ci określić, gdzie znajduje się strefa uderzenia, co pozwoli Ci zaprezentować przynętę rybom, gdzie czują się komfortowo podczas jedzenia.

-Ostateczny widok na świat ryb jest z oka aqua-vu, małego aparatu w rozmiarze żołądź z ekranem, który mieści się w kieszeni. Nie tylko możesz zobaczyć subtelne tendencje pływania negatywnych ryb, ale także możesz zobaczyć, czy po prostu próbują przynęty, wypluwają ją, czy po prostu wchodzą, by powąchać. Kamera może potwierdzić gatunek i wielkość ryb oraz wykryć rodzaj chwastów, w których żyją ryby.

Wykorzystywanie nowych technologii do rozwijania umiejętności jest dziś powszechne w każdym sporcie. Mapy konturowe mają kluczowe znaczenie jako narzędzie kierunkowe. Lampy błyskowe mogą szybko określić głębokość i strukturę, a kamery podwodne są po prostu fajne. W dni, kiedy trudno znaleźć gryzące ryby, flasher i kamera podwodna doprecyzują poszukiwania i pomogą poznać subtelne szczegóły łowiska. Zawsze pamiętaj, aby dobrze się bawić, być bezpiecznym i zbierać wszelkie śmieci, które mogą znajdować się w obszarze, w którym łowiłeś, aby każdy mógł cieszyć się świeżym powietrzem.

Czy chciałbyś zobaczyć, jak działają niektóre z tych fajnych technologii? Obejrzyj ten film i podziel się nim ze znajomymi za pośrednictwem naszej strony na Facebooku: www.facebook.com/takemefishing.

*Wpis nadesłany przez Mike’a McNetta, światowej klasy wędkarza podlodowego, który wygrał w 2005 roku Mistrzostwa North American Ice Fishing Circuit (NAIFC). Rok 2010 był dopiero drugi raz, kiedy drużyna USA Ice Team wzięła udział w Mistrzostwach Świata w wędkarstwie podlodowym (WIFC) i zdobyła zespołowe złote medale z Mikem jako kapitanem. Jako obecny kapitan Team USA kontynuuje edukację wędkarzy lodowych w USA, aby rywalizować na najwyższym poziomie.


Może ci się spodobać również

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *