Horseware Rhino Hexstop: wystarczająco twardy dla wichrzycieli *Promocja*

 • Funkcja promocyjna z Horseware Irlandia

  Konie zawsze będą końmi i nie zmienilibyśmy ich dla świata. Ocierają się o płoty, podgryzają się, toczą i po prostu uwielbiają się bawić.

  Rhino Hexstop jest przeznaczony dla konia, który zawsze rozdziera swoje derki, aby zapewnić ci spokój, że twój koń jest chroniony i wygodny, bez względu na to, jakie psoty popełnią tego dnia.  Ta nowa derka została zaprojektowana z heksagonalnym splotem ripstop, co czyni ją przełomową w ochronie dla koni, które są twarde na derkach, ponieważ są o 30% mocniejsze niż standardowe derki polipropylenowe.

  Zapewnia wodoodporność i oddychalność dzięki rewolucyjnej technologii barierowej, która chroni Twojego konia przed żywiołami, nawet jeśli zewnętrzna warstwa zostanie uszkodzona.

  Rhino Hexstop oferuje więcej ciepła przy mniejszej wadze dzięki technologii Vari-layer Technology, w której warstwowe wypełnienie z termozwiązanych włókien zapewnia maksymalne zatrzymywanie ciepła bez ciężaru standardowego wypełnienia.

  Inne cechy to odpinana osłona karku i pętle wewnętrzne zapewniające wszechstronność, a także podwójne łuki na nogawkach, trzy krzyżujące się pasy i zapięcie z przodu w kształcie litery V.

  Po więcej informacji odwiedź: www.horseware.com/rhino-hexstop


 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *