Gotowy do rodzinnego wędkowania i pływania łódką? To właśnie musisz wziąć pod uwagę, aby odnieść sukces

Wędkarstwo i żeglarstwo to sporty, które są dostępne dla każdego i są idealne do zabawy z rodziną. Są jednak rzeczy, o których należy pamiętać, aby przeżyć to doświadczenie w pełni i aby wszyscy dobrze się bawili. W rzeczywistości doświadczenie zaczyna się na długo przed wyruszeniem na ryby i być może część magii tej rozrywki tkwi właśnie w przygotowaniach. Oto, o czym powinieneś pamiętać:
Obejmij prowadzenie i zdobądź licencję wędkarską!

Licencję połowową można uzyskać online i jest stosunkowo tania w większości stanów. Dzięki niemu będziesz mógł uzyskać wszystkie niezbędne informacje o różnych miejscach z dostępem do ryb, takich jak jeziora i rzeki. Ty i Twoi bliscy będziecie również uczestniczyć w programach ochrony różnych gatunków i ich siedlisk.

Wybierz odpowiednie miejsce

1-ojciec-naucza-córke-na-ryby640-(1).jpg

Przed wyprawą na ryby i żeglowanie muszą zdecydować, w którym miejscu najlepiej zrobić to z całą rodziną. W tym celu weź pod uwagę czas dostępny na wycieczkę, czy wygodniej jest udać się w miejsce bliskie czy dalekie i jest to miejsce bezpieczne, ale przede wszystkim piękne i zapewniające niezapomniane wrażenia. Oczywiście, jeśli jest to miejsce obfitujące w ryby, jest duża szansa, że ​​doświadczenie będzie jeszcze bardziej ekscytujące. Znajdź miejsca, w których możesz łowić ryby i pływać łódką, korzystając z tej interaktywnej mapy.

Przygotuj sprzęt prawidłowo

2-Ojciec-naucza-swojego-syna-na-przynętę640.jpg

Bardzo często lina zaplątuje się w rośliny i przedmioty, które mogą ją złamać lub zahacza o dno morskie. Dlatego eksperci zawsze doradzają noszenie linek, ciężarków i dodatkowych haczyków. Często zdarza się również gubienie przynęty. Dlatego mała dodatkowa przynęta nigdy nie boli. Zdobądź i zorganizuj z wyprzedzeniem niezbędne narzędzia przed wyruszeniem na ryby.

bezpieczeństwo jest ważne

Musisz upewnić się, że masz wystarczającą ilość kamizelek ratunkowych i że mają one różne rozmiary dla wszystkich członków rodziny. Niezbędna jest apteczka pierwszej pomocy, podobnie jak flary sygnalizujące, że zdecydujesz się łowić na morzu. Latarka i zestaw narzędzi mogą się również przydać w nagłych wypadkach.

jedzenia nie powinno zabraknąć

Warto zaopatrzyć się w zapasy na długi dzień i przygotować jedzenie z uwzględnieniem gustów i liczby osób, które będą uczestniczyć w zajęciach. Idealnym rozwiązaniem jest przyniesienie różnych alternatyw, takich jak owoce i różne przekąski, najlepiej takie, które są łatwe w transporcie i zjedzeniu. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w dużo napojów, aby uniknąć odwodnienia, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.

Sprawdź prognozę pogody

3-matka-i-córka-na ryby.jpg

Ważne jest, aby wiedzieć, czy w rejonie, w którym planujesz łowić, będzie padać, czy będzie ekstremalnie zimno lub gorąco, a także uzyskać szczegółowe informacje na temat warunków falowych i prądów morskich. Internet jest najlepszym źródłem informacji o warunkach pogodowych, a także może pomóc w podjęciu niezbędnych działań.

Komunikacja

Zaleca się noszenie przenośnej ładowarki do telefonu komórkowego, aby nikomu nie zabrakło energii. Również sprzęt GPS jest ważny na wypadek zaniku zmysłu orientacji.

Właściwa sukienka

Odzież powinna być wygodna, w jasnych kolorach iz kieszeniami do przechowywania sprzętu wędkarskiego. Ważne jest, aby nosić czapki lub czapki, okulary przeciwsłoneczne i używać kremów przeciwsłonecznych, które należy nakładać kilka razy podczas przygody.

Jak widzisz, jest kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, ale zdasz sobie sprawę, że warto. Wędkowanie może być aktywnością, która łączy rodzinę dzięki zabawie i wspomnieniom, które pozostają po doświadczeniu.

Znajdź pomysły i praktyczne porady dotyczące wędkowania i pływania łódką. Odwiedź naszą stronę https://www.takemefishing.org/es/


Może ci się spodobać również

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *