Gorące miejsca do wędkowania w rzece Chicago?

Kredyt www.fishing-headquarters.com

Wiele z 2,7 miliona ludzi mieszkających w Chicago lubi wędkarstwo słodkowodne. Nigdy nie muszą pytać, gdzie łowić, ponieważ wokół południowo-zachodniego rogu jeziora Michigan znajduje się kilkanaście wspaniałych miejsc. Ci zapaleni wędkarze łowią wiele różnych gatunków i Ty też możesz. Oto 4 miejsca, które oferują wspaniałe możliwości wędkowania w Chicago, Illinois.

Rzeka Chicago

Rzeka Chicago jest interesująca, a jeśli chodzi o miejsca do wędkowania na rzece Illinois, są tam 156 mil do łowienia. Podczas gdy średnia głębokość wynosi 10 stóp, części rzeki są dwa razy głębsze. Wędkarze łowią głównie wielkogębowe, perkalowe i rockowe bassy, ​​bluegill i karpie. Porady dotyczące wędkarstwa rzecznego obejmują mosty wzdłuż kanału North Shore, zwłaszcza wokół obszarów odwadniających, co sprawia, że ​​gromadzą się ryby. Wielu wędkarzy preferuje tamę przelewową w pobliżu River Park, więc może być zatłoczona. Bez względu na to, wędkarstwo na rzece Chicago obejmuje wiele dopływów. Ważna wskazówka wędkarska w rzece; z rybami poruszającymi się sezonowo, będziesz też musiał się przemieszczać.

Port Montrose

Wiosną łosoś Coho i stynka krążą, dopóki woda się nie ogrzeje, a następnie zostaną zastąpione przez panfish, bass małogębowy i karp. Jesienią powracają łososie King i Coho wraz z dużym pstrągiem potokowym i stalowogłowym.

Różnorodny Port

Jeśli woda jest otwarta zimą, na brzegach można znaleźć okonie, panfish i pstrągi. Bęben słodkowodny znany jako Sheephead i panfish są powszechne wiosną i latem. Łosoś, stalogród i pstrąg potokowy powracają od września do grudnia.

Wilcze Jezioro

Jezioro jest wspaniałym łowiskiem w ciepłych wodach, gdzie głównymi celami są basy wielkogębowe i drobnogębowe, błękitnoskrzele, samogłów i crappie. Walleye, hybrydy muskie i szczupak pospolity są regularnie łowione, podobnie jak głowacze, karpie i szczupaki.

Kup licencję wędkarską w stanie Illinois i ruszaj do wody. Wędkarstwo jesienne to jedne z najlepszych połowów słodkowodnych w Chicago w tym roku.

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America, a także blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *