Gdzie oglądać Yellowstone sezon 5 za darmo?

Nasi czytelnicy nas wspierają. Ten post może zawierać linki partnerskie. Zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Ucz się więcej

Premiera 5 sezonu Yellowstone odbędzie się dziś wieczorem (13 listopada) w Paramount Network o 20:00 czasu wschodniego.

Oczekuje się, że dwugodzinne wydarzenie specjalne, które zakończy się o 22:28 czasu wschodniego, będzie kontynuacją trendu najpopularniejszego programu telewizyjnego w Stanach Zjednoczonych.

Spojrzenie na samą premierę zwiastuna sezonu 5 pokazuje, jak popularny będzie nowy sezon. W ciągu 24 godzin zgromadził 14 milionów wyświetleń.

Zwiastun przedstawia zaprzysiężenie Johna Duttona na gubernatora. To główny temat zwiastuna, więc możemy się spodziewać, że sezon 5 skupi się bardziej na gubernatorstwie Johna Duttona i jego implikacjach dla rodziny Duttonów.

Przy tak wielu ludziach, którzy chętnie podążają za rodziną Dutton, walcząc o utrzymanie swojego przestronnego rancza w Montanie, wielu fanów zastanawia się, jak oglądać nowy sezon i jego przyszłe odcinki za darmo.

Jak oglądać Yellowstone sezon 5 za darmo?

Ponad 2 godzinną premierę 5 sezonu Yellowstone możecie obejrzeć za darmo przez rozpoczęcie 24-godzinnej przepustki do oglądania Paramount Network na żywo.

Paramount Network powtórzy premierę bezpośrednio po pierwszej emisji od 22:28 do 12:56 czasu wschodniego, a następnie kolejnej emisji od 12:56 do 15:30 czasu wschodniego.

Możesz zobaczyć Harmonogram telewizyjny Paramount Network tutaj.

Nowe odcinki można również oglądać następnego dnia w aplikacji i na stronie internetowej Paramount Network.

Możesz także uzyskać kanał Paramount Network za darmo u dostawcy takiego jak Philo z bezpłatną 7-dniową wersją próbną (zwykle 25 USD miesięcznie).

John Dutton wygłasza przemówienie nowego gubernatora Montany w sezonie Yellowstone 5

Inni dostawcy, którzy mogą oferować bezpłatne wersje próbne, to Sling TV (46 USD / miesiąc), YouTube TV (64,99 USD / miesiąc), Fubo (69,99 USD / miesiąc), Hulu + Live TV (69,99 USD / miesiąc) i Direct TV (69,99 USD / miesiąc).

Wielka Brytania i Kanada fani mogą oglądać premierę 5 sezonu za darmo, zapisując się na Paramount+ 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie odcinki, najlepiej zarejestrować się w bezpłatnej wersji próbnej, gdy każdy odcinek będzie dostępny do obejrzenia.

Sezon 5 nie będzie obecnie dostępny do oglądania ani streamowania w Paramount+ w Stanach Zjednoczonych, mimo że odbywa się pod nazwą Paramount.

NBCUniversal, właściciele Peacock, kupili prawa do przesyłania strumieniowego do Yellowstone w 2020 r., zanim Paramount + został uruchomiony w 2021 r. Dlatego Paramount + nie ma praw do przesyłania strumieniowego w USA, ale Peacock ma.

Możesz także oglądać sezon 5 za darmo, zapisując się do Pawia 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jednak sezon 5 Yellowstone zostanie wydany na Peacock jakiś czas po ostatnim odcinku sezonu 5, tak jak miało to miejsce w poprzednich sezonach.

Patrząc na premierę czwartego sezonu na Peacock, seria zakończyła się 2 stycznia 2022 r., a pełny 10-odcinkowy sezon stał się dostępny 28 marca 2022 r.

Przeczytaj wszystko, co do tej pory wiemy o 6 sezonie Yellowstone.

Jak oglądać sezony Yellowstone 1 – 4 za darmo?

Możesz oglądać sezony 1 – 4 Yellowstone za darmo, zapisując się na 7-dniowy bezpłatny okres próbny Peacock. Jednak będziesz musiał obejrzeć wszystkie odcinki w ciągu 7 dni.

To powiedziawszy, sezon 1 Yellowstone można oglądać za darmo w Peacock bez konieczności wykupywania członkostwa.

Kayce Dutton, John Dutton i Rip Wheeler przed stodołą Yellowstone Dutton Ranch

Alternatywnie, jeśli masz kabel, możesz nagrywać każdy odcinek, gdy jest emitowany w telewizji. Skonfiguruj link do serii Yellowstone, aby nie przegapić żadnych odcinków, ponieważ spowoduje to automatyczne nagranie ich wszystkich.

w Wielka Brytania i Kanadamożesz uzyskać dostęp do sezonów od 1 do 4 (i 5) dzięki bezpłatnej wersji próbnej Paramount Plus.

Kiedy wyjdzie kolejny odcinek 5 sezonu Yellowstone?

Odcinki 5 sezonu Yellowstone będą emitowane co tydzień, począwszy od niedzieli 13 listopada o godzinie 20:00 czasu wschodniego.

Sezon 5 ma 14 odcinków podzielonych na dwie części. Pierwsze 7 odcinków będzie emitowane co tydzień, począwszy od ponad dwugodzinnej premiery 13 listopada, a pozostałe 7 ukaże się w późniejszym, niepotwierdzonym terminie.

Zobacz harmonogram dzisiejszego wieczoru w naszym przewodniku po premierze sezonu 5.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *