Dlaczego Yellowstone nie jest dostępny do oglądania w Amazon Prime Video?

Nasi czytelnicy nas wspierają. Ten post może zawierać linki partnerskie. Zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Ucz się więcej

Wraz z premierą pierwszego odcinka piątego sezonu Yellowstone w niedzielę, 13 listopada o godzinie 20:00 czasu wschodniego, szum ogarnie gorączkę.

Ponieważ zwiastun sezonu 5 bije rekordy oglądalności, nie ma wątpliwości, że będzie to największy do tej pory w Yellowstone.

W Internecie pojawiło się wiele zamieszania, gdzie oglądać sezon 5, a wielu zdecydowało się zamówić go w przedsprzedaży w Amazon Prime Video.

Chociaż kupujący będą posiadać i oglądać odcinki na żądanie, kiedy chcą, nie będą mogli oglądać nowych odcinków na żywo, ale dopiero po ich wyemitowaniu na kanale Paramount Network.

John Dutton i Rip Wheeler opierają się o płot w serialu telewizyjnym Yellowstone

Jednak niektórzy, którzy zamówili sezon 5 Yellowstone w Amazon Prime Video, donoszą, że nowe odcinki nie są dostępne od razu po ich wyemitowaniu na żywo w Paramount Network Channel.

Dlaczego sezon 5 Yellowstone nie jest jeszcze dostępny do obejrzenia w Amazon Prime Video?

Sezon 5 Yellowstone nie będzie dostępny do oglądania w Amazon Prime Video do poniedziałku 14 listopada o godzinie 22:00 czasu wschodniego.

Informacje te znaleźliśmy, rozmawiając z obsługą klienta Amazon.com.

Jeśli chcesz teraz obejrzeć premierę, dowiedz się, jak możesz ją obejrzeć za darmo.

Kiedy wyjdzie kolejny odcinek 5 sezonu Yellowstone?

Sezon 5 ma 14 odcinków podzielonych na dwie części. Pierwsze 7 odcinków będzie emitowane co tydzień, począwszy od niedzieli 13 listopada o godzinie 20:00 ET, a pozostałe 7 zostaną wydane w późniejszym, niepotwierdzonym terminie.

Gdzie mogę oglądać poprzednie sezony Yellowstone?

Najlepszym miejscem do oglądania sezonów Yellowstone 1 – 4 jest Peacock. Peacock oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Możesz także kupić poprzednie sezony Yellowstone na Amazon Prime Video.

w Wielka Brytania i Kanadamożesz uzyskać dostęp do sezonów 1 – 4 (i 5) dzięki Paramount+. Dostępny jest również 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Chociaż sezon 5 Yellowstone nie jest dostępny do oglądania w Peacock, będzie to niepotwierdzony termin w przyszłości, ponieważ wszystkie odcinki będą emitowane na żywo na kanale Paramount Network.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *