Dlaczego wędkowanie jest zabawne?

Bardzo dobrze pamiętam weekend 18 kwietnia 2015 roku, kiedy wybraliśmy się na ryby do Fort Lauderdale na Florydzie z grupą pań pasjonatów wędkarstwa. Wszyscy uczestniczyliśmy w weekendowym seminarium „Panie, chodźmy na ryby”. Wstaliśmy o 7 rano, gdy nasza łódź opuściła dok o 8 rano.

Byłem podekscytowany, bo cały ranek jechaliśmy na ryby! Dzień był słoneczny, bezchmurny, a wiatr sprzyjał wypłynięciu łodzią.

To było ekscytujące iść z grupą kobiet, które lubią łowić ryby. Wszyscy podzielili się historiami swojego pierwszego połowu i wszyscy mieli zdjęcie swojej pierwszej złowionej ryby. Myślenie, że wędkarstwo to zajęcie tylko dla mężczyzn, nie jest prawdą. Wędkarstwo rekreacyjne jest praktykowane codziennie przez wiele kobiet w każdym wieku w wielu częściach Stanów Zjednoczonych

Przygodę tę powtórzyłbym jeszcze wiele razy z rodziną lub grupą przyjaciół. Oto niektóre z powodów, dla których łowienie ryb jest zabawne:

Relaksująca aktywność: Wędkowanie to doskonała wymówka, aby wyrwać się z rutyny. Jest relaksujący, a wiele badań pokazuje, że jest korzystny dla zdrowia. Największym problemem podczas wędkowania jest to, jak przygotujesz nową rybę na kolację. Tutaj znajdziesz praktyczne porady dotyczące przygotowania ryb.

Kontakt z naturą: Kto nie lubi spędzać czasu na morzu w słoneczny dzień z przyjaciółmi? Jeśli jesteś podobny do mnie, wędkarstwo rekreacyjne będzie Twoim ulubionym zajęciem na każdy weekend.

Działalność rodzinna: Szukasz zajęć, którymi możesz się cieszyć jako rodzina? Wędkarstwo to zajęcie, które może ćwiczyć każdy w każdym wieku. Nie musisz być ekspertem ani mieć najbardziej wyrafinowanego sprzętu wędkarskiego, aby spędzić radosny dzień z rodziną. Wiele stanów nie wymaga licencji na łowienie ryb poniżej 16 roku życia. To zaleta dla wielu rodzin z dziećmi. po więcej informacji odwiedź

Prosta czynność: Do łowienia wystarczy wędka, kołowrotek i przynęta. Jeśli wybierasz się na ryby po raz pierwszy, idź do sklepu wędkarskiego i zapytaj sprzedawcę, czy potrzebujesz pomocy, poprowadzi Cię i pomoże wybrać sprzęt potrzebny do rozpoczęcia wędkowania. Tutaj możesz zobaczyć wideo z „Jak zacząć łowić?” z dodatkowymi wskazówkami, jak zacząć.

Plan przyjaciół: Szukasz zabawy z przyjaciółmi i nie wiesz, co chcesz robić? Cóż, wędkarstwo rekreacyjne może być opcją, aby stworzyć inny plan z przyjaciółmi, świętować urodziny, zorganizować spacer na świeżym powietrzu, zaplanować przejażdżkę łodzią itp.

Spróbuj wyjść na ryby tej wiosny, a nie pożałujesz. Radzimy sprawdzić przepisy i wymagania w swoim stanie przed wyjazdem na tę aktywność, a co najważniejsze, baw się dobrze i podziel się z nami swoim pierwszym #FirstCatch. Śledź nas na Instagramie lub Twitterze @Take_Me_Fishing. Oznacz swoje zdjęcie hashtagiem #FirstCatchSweeps.


Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *