Dlaczego wędkarstwo Coyote Lake Fishing jest najlepszym wyborem dla wędkarzy SF?

Źródło zdjęcia www.alltrails.com

Miejscy wędkarze szukający świetnych miejsc do łowienia w Bay Area niedaleko domu mają szczęście. Sprawdź wędkarstwo w Coyote Lake, na obszarze rekreacyjnym o powierzchni 6 695 akrów na wschód od miasta Gilroy. To gorący punkt i. Oto 5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać się na wędkowanie w jeziorze Coyote.

1. Jezioro Coyote oferuje doskonałe wędkowanie

449-hektarowe jezioro oferuje doskonałe łowienie 4 gatunków ryb. Topowymi gatunkami są czarne okonie, błękitnoskrzele, czarne crappie i karpie euroazjatyckie. Są też inne gatunki do złapania. Podczas gdy pstrągi tęczowe nie są już zarybione, zapasy są dobrej wielkości. Również karpie łowione są w umiarkowanych ilościach.

2. Łatwy dostęp dla łodzi

Chociaż nie wolno pływać ani brodzić, łowienie ryb z brzegu jest dozwolone. Co ważniejsze, mile widziane są łodzie motorowe, kajaki i kajaki, a wodowanie łodzi z trzypasmową betonową rampą i dwoma dokami. Żeglarstwo jest zamknięte od połowy października do połowy kwietnia.

3. Coyote Lake Fishing jest przyjazny rodzinie

Biwakowanie jest dozwolone, a jeśli wjedziesz kamperem, znajdziesz przyłącza elektryczne i wodne, a także stację zrzutu. Jeśli jesteś kamperem, znajdziesz tu stoły, grille, paleniska i łaźnie.

4. Jest dużo wody do łowienia

Od stóp do głów jezioro ma długość 5 km. Ma też pół mili szerokości. Znalezienie miejsca do wędkowania jest łatwe, ale koniecznie sprawdź obszary w pobliżu mariny i dolnych przesmyków. Kilka wskazówek dotyczących łowienia basów z dużymi ustami obejmuje gumowe robaki z teksaskiego uzbrojone w płycizny i przynęty na krawędzie. Powerbait działa dobrze na sumy, a pędraki lub żywe robaki są dobrym wyborem dla panfish. Rzuć łyżką jak złota rybka Ala na pstrąga i szukaj suma w East Beach lub w strumieniu na południowym krańcu jeziora. Łowić ryby w pobliżu tamy i wzdłuż prawego brzegu jeziora w miesiącach zamkniętych, a wieczorem łowić crappie wokół zapory w gorące letnie miesiące. Kumpel, który ostatnio tam łowił ryby, wysłał mi raport z połowów w Coyote Lake, który pokazuje, że można tam znaleźć basy wielkogębowe w przedziale 5-7 funtów.

5. Wybierz kieszeń na krawędzie

Rybołówstwo o mieszanym przeznaczeniu czasami może być frustrujące. Narciarze wodni i skutery wodne preferują środek jeziora, gdzie ma około 100 stóp głębokości. Rybacy trzymają się płycizn i pracują po wschodniej stronie. Jest bardziej stromy i istnieją obszary skaliste, które oferują świetną strukturę i trzymanie wody.

Popularne są miejsca do łowienia ryb w rejonie zatoki, ale jeśli chcesz łowić ryby w wodach słodkich w rejonie San Francisco, daj szansę Coyote Lake. Wszystko czego potrzebujesz to karta wędkarska. Reszta jest na miejscu.

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *