Darmowe dni wędkowania w Kalifornii: najlepsze gatunki do złapania

Chcesz skorzystać z wolnego dnia wędkowania w stylu kalifornijskim, ale nie wiesz, które gatunki są dobrym celem dla początkujących wędkarzy? Bez obaw, istnieje wiele gatunków ryb kalifornijskich słodkowodnych i słonowodnych, które są idealne dla początkujących wędkarzy. Poza tym nauka łowienia ryb nie jest trudna, wystarczy wyjść i spróbować!

Jakie powinny być Twoje następne kroki? Najpierw zaznacz w swoim kalendarzu „dzień wolnego łowienia w Kalifornii 2017” w dniach 1 lipca i 2 września (dwa oddzielne dni bezpłatnego łowienia ryb zamiast weekendów z darmowymi wędkowaniami). Po drugie, zdecyduj, które gatunki z poniższej listy chcesz złapać. Po trzecie, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt i przynętę. Na koniec zdecyduj, gdzie łowić (możesz wybrać miejsce w Kalifornii z listy najlepszych miejsc 2017).

Gdy szukasz w Internecie więcej informacji na temat „darmowego dnia wędkowania w Kalifornii” lub „bezpłatnego dnia wędkowania w Kalifornii 2017”, zobaczysz, że wydarzenia te obejmują zarówno gatunki słodkowodne, jak i morskie.

Ryby słodkowodne
Istnieją pewne gatunki ryb słodkowodnych, które są popularnym celem nowych wędkarzy, ponieważ można je znaleźć w wielu jeziorach i stawach Kalifornii. Gatunki te są dostępne, ale też stosunkowo łatwe do schwytania za pomocą robaków lub innych naturalnych przynęt.

• Blueskrzela
1-Blueskrzela.jpg
• bass wielkogębowy
2-Largemouth-bass.jpg
• Pstrąg tęczowy
Pstrąg Tęczowy.jpg

Ryby morskie
Które gatunki kalifornijskich ryb słonowodnych można łatwo złowić z plaży lub z pomostu wędkarskiego na żywe przynęty? Wypróbuj te trzy, ale pamiętaj, aby przed wyjazdem sprawdzić lokalny wykres pływów. Zaplanuj łowienie ryb podczas przypływu, aby mieć jak największą szansę na sukces. Dobre dni wędkarskie są często podyktowane przypływami podczas łowienia gatunków słonowodnych.

• Corbina
4-Corbina.jpg
• okoń surfingowy
5-Okoń.jpg
• Konował
6-koniec.jpg

Teraz, gdy znasz już sześć gatunków ryb kalifornijskich, które są świetne dla początkujących, zaplanuj spędzenie 1 lipca i 2 września na wodzie. Pamiętaj tylko, że wszystkie inne przepisy wędkarskie obowiązują w dni wolne od wędkowania.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *