Czy Yellowstone jest na Netflix lub Hulu? W tym sezon 5

Nasi czytelnicy nas wspierają. Ten post może zawierać linki partnerskie. Zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Ucz się więcej

Serial Yellowstone został stworzony i wyreżyserowany przez amerykańskiego filmowca Taylora Sheridana i producenta filmowego Johna Linsona.

Po raz pierwszy miał swoją premierę w 2018 roku w Paramount Network, amerykańskim kanale telewizji kablowej. Został on następnie udostępniony na różnych platformach streamingowych.

Z udziałem światowej sławy aktora „Tańczący z wilkami” Kevina Costnera i innych imponujących nazwisk, takich jak Kelly Reilly i Luke Grimes, serial z pewnością odniesie duży sukces dzięki znakomitej kreacji, jaką zademonstrowała obsada.

Duttonowie są gwiazdą serialu, rodziną, która jest właścicielem największego rancza w Stanach Zjednoczonych, zbudowanego dzięki wysiłkom i ciężkiej pracy przodków rodziny. Ale bycie właścicielem największego sąsiadującego rancza w Ameryce ma swoje własne niepowodzenia.

Ponieważ zwiastun sezonu 5 zebrał ogromne 14 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery, a wyczekiwana, trwająca ponad 2 godziny premiera już za kilka godzin, fani zastanawiają się, czy Yellowstone będzie dostępny na popularnych platformach streamingowych Netflix lub Hulu.

Czy Yellowstone jest na Netflix lub Hulu?

Sezony 1-4 Yellowstone i nowy sezon 5 nie są dostępne do oglądania w serwisie Netflix ani na standardowym koncie Hulu, ale sezon 5 będzie można oglądać w Hulu + Live TV.

Chociaż tradycyjne konto Hulu nie ma Yellowstone, Hulu + Live TV (69,99 USD / miesiąc) ma kanał Paramount Network, który będzie pokazywać sezon 5 Yellowstone. Możesz także oglądać sezon 5 na żądanie w Hulu + Live TV.

Program nie jest nawet dostępny w Paramount Plus w USA, mimo że występuje pod nazwą Paramount.

Powodem tego jest fakt, że NBCUniversal, właściciel Peacock, wykupił prawa do serialu w 2020 roku. Paramount Plus wtedy jeszcze nie istniał, bo usługa streamingowa została uruchomiona w 2021 roku.

Dowiedz się również, gdzie oglądać sezon 5 w Wielka Brytania, Kanada i Australia tutaj.

Jakie inne platformy przesyłania strumieniowego online mają Yellowstone?

Nowe odcinki sezonu 5 Yellowstone można przesyłać strumieniowo następnego dnia w aplikacji i na stronie internetowej Paramount Network. Dla nowych klientów możesz otrzymać bezpłatny 24-godzinny karnet na oglądanie.

Jeśli nie masz kabla, możesz kupić i obejrzeć Yellowstone Sezon 5 już dziś wieczorem Wideo Amazon PrimeiTunes lub Wudu.

Możesz przesyłać strumieniowo sezony 1-4 na Peacocku. Subskrypcja Peacock Premium jest dostępna w cenie 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie. Istnieje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla użytkowników w USA.

Podczas gdy sezon 5 nie będzie obecnie dostępny do oglądania w Peacock w USA, prawdopodobnie spadnie na Peacock kilka tygodni po odcinku finałowym, podobnie jak w poprzednich sezonach.

Najlepszym sposobem na zdobycie Paramount Network i obejrzenie ponad 2-godzinnej premiery jest Philo, który kosztuje 25 USD miesięcznie. Philo oferuje również bezpłatny 7-dniowy okres próbny.

Inni dostawcy to Sling TV (46 USD miesięcznie), YouTube TV (64,99 USD miesięcznie), Fubo (69,99 USD miesięcznie), Hulu + Live TV (69,99 USD miesięcznie) i Telewizja bezpośrednia (69,99 USD miesięcznie).

Gdzie oglądać Yellowstone na żywo dla właścicieli telewizji kablowej

Premiera 5. sezonu Yellowstone będzie transmitowana na żywo o 20:00 czasu wschodniego w Paramount Network. Ponad 2-godzinne wydarzenie specjalne zakończy się o 22:28 ET.

W przypadku DISH sieć Paramount Network to kanał 241. W Uverse kanał to 145/1145. Kanał dla Paramount Network włączony Widmo będzie się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.

John Dutton, Beth Dutton i Jamie Dutton w sezonie 5 Yellowstone, gdy John Dutton przemawia do tłumu po tym, jak został wybrany na gubernatora lub Montany

Jeśli nie możesz oglądać na żywo, premiera będzie dostępna jeden po drugim na kanale Paramount Network od 22:28 do 00:56 ET, a następnie kolejny seans od 12:56 do 3:30 ET.

Możesz zobaczyć Harmonogram telewizji Paramount Network tutaj.

Jeśli chcesz podsumować finał sezonu 4 przed premierą na żywo, odcinki 3-10 rozpoczną się w południe czasu wschodniego w Paramount Network. Jak tylko skończy się sezon 4, odcinek 10, rozpocznie się premiera sezonu 5.

Gdzie oglądać 5. sezon Yellowstone w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii

W UKYellowstone sezon 5 będzie dostępny do oglądania Paramount+ 14 listopada 2022 r. o godzinie 1:00 GMT. Aplikacja Paramount+ jest dostępna na większości urządzeń do przesyłania strumieniowego i telewizorów Smart TV.

W Kanadzie5. sezon Yellowstone będzie transmitowany wyłącznie w Paramount+ Canada 13 listopada 2022 r. o 20:00 czasu wschodniego.

W AustraliiSezon 5 Yellowstone będzie można obejrzeć na kanale Stan 14 listopada o godzinie 10:00 AET.

Przeczytaj także: Czy Yellowstone zostanie odnowiony na sezon 6?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *