Czy możesz sobie wyobrazić życie bez licencji wędkarskiej?

Każdego roku, kiedy przygotowuję się do odnowienia mojej licencji wędkarskiej na Florydzie, nie mogę przestać myśleć o tym, jak wyglądałoby moje życie bez posiadania takiej licencji. Wiem, taka wstrętna myśl… chociaż naprawdę przypomina mi o wielu powodach, dla których powinnam być wdzięczna za wszystkie niesamowite wspomnienia, które zrobiłem przez lata z rodziną i przyjaciółmi na wodzie.

Oto kilka sposobów, w jakie życie może wyglądać inaczej, jeśli nie masz licencji wędkarskiej:

  • W noc poprzedzającą wyprawę wędkarską nie doznasz tych ekscytujących uczuć oczekiwania. Kiedy planujesz wyprawę wędkarską, myśl o tym, jaki gatunek i ile ryb możesz złowić, i jak duża może być, jest niesamowitym przeżyciem.

  • Zobaczysz mniej pięknych wschodów i zachodów słońca. Niektóre z najlepszych połowów odbywają się o świcie i zmierzchu. Planując wyprawę wędkarską, możesz zwiększyć liczbę wschodów i zachodów słońca, których będziesz świadkiem w ciągu swojego życia.

  • Nie będziesz w stanie dzielić się swoją miłością do wędkowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu z innymi. Jeśli jesteś rodzicem, który chce dzielić się radością z wędkowania z dziećmi, musisz mieć licencję wędkarską, aby pokazać im, jak łowić i łowić razem z nimi.

  • Nie byłbyś w stanie odkryć wszystkich niesamowitych miejsc do łowienia ryb w twoim stanie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na Alasce, czy na Florydzie, istnieje nieskończona liczba miejsc, w których możesz zmoczyć linię w naszych oceanach, strumieniach, rzekach, jeziorach, zbiornikach i stawach. Masz już ulubione miejsce do łowienia ryb w swoim stanie? Jeśli tak, nie zapomnij oddać głosu na najlepsze rodzinne miejsca do wędkowania i pływania łódką w USA

Kołowrotek

Czy posiadasz ważną licencję na wędkarstwo słodkowodne lub morskie? Jeśli nie kupiłeś jeszcze swojej licencji wędkarskiej, ponieważ nie wiesz, gdzie kupić licencję wędkarską, możesz szybko i łatwo kupić licencję wędkarską online dla swojego stanu, klikając na nasze strony poświęcone wędkarstwu.

Kredyt fotograficzny Snooka: Greg Stamper


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @szarlotka.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *