Ciemne bryczesy, olimpiada w Paryżu i inne rzeczy, o których mówi koński świat…

 • 1. Ciemne bryczesy

  W tym tygodniu Brytyjskie Kluby Jeździeckie (BRC) ogłosiły, że jeźdźcy będą mogli teraz nosić czarne lub granatowe bryczesy we wszystkich zawodach BRC. „Ważny i znaczący” ruch jest następstwem zeszłorocznej zmiany przepisów dotyczących jeździectwa w Stanach Zjednoczonych, która pozwoliła na noszenie ciemnych bryczesów w ujeżdżeniu, aby zapewnić przejażdżkom „większy wybór i elastyczność oraz uczynić kod ubioru bardziej przyjaznym”. Rzecznik BRC powiedział, że nadal akceptowane są białe, kremowe i beżowe bryczesy, ale dodanie czerni i granatu ma na celu „pomóc zawodnikom czuć się bardziej komfortowo i pewnie, aby występować na najwyższym poziomie podczas okresu”.

  Przeczytaj całą historię  2. Najnowsze szczegóły Paryż 2024

  Wirtualny obraz tego, jak będzie wyglądać ośrodek jeździecki w Wersalu na Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Paryżu w 2024 r.

  Gdy zbliża się rok olimpijski, uzgodniono kluczowe decyzje dotyczące Paryża 2024, a na Walnym Zgromadzeniu FEI (13 listopada) ujawniono nowe szczegóły dotyczące wyglądu igrzysk. Nowy zespół organizacyjny GL Events został potwierdzony, a nowo ponownie wybrany prezydent FEI, Ingmar de Vos, wyraźnie przypomniał światu jeździeckiemu, że ten sport jest „tak dobry, jak nasze ostatnie Igrzyska”. „Musimy nadal dbać o bezpieczeństwo naszego sportu, przyciągać nowych fanów, angażować młodzież i robić wszystko, co konieczne, aby przyciągnąć globalną publiczność. Podobnie jak wszystkie inne sporty w programie olimpijskim, jesteśmy stale poddawani ocenie” – powiedział.

  Dowiedz się więcej, co jeszcze uzgodniono na Paryż 2024

  3. Czarny piątek

  Oferty jeździeckie w Czarny piątek

  Największa impreza zakupowa roku oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj (25 listopada) i obfituje w okazje. Od zniżek na derki i sprzęt, po odzież i obuwie, przejrzyj nasze obszerne przewodniki po najlepszych ofertach sprzedawców jeździeckich. Oferty będą nadal dodawane w weekend, więc nie zapomnij sprawdzić ponownie.

  Przeczytaj, co nasz ekspert ds. produktów kupuje podczas wyprzedaży w Czarny piątek

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje rozszerzenia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *