Biegacze zaskoczeni nagimi jeźdźcami i innymi rzeczami, o których mówi świat koni

 • Boże!

  Jeden biegacz dostał więcej, niż się spodziewał, kiedy wpadł na – prawie dosłownie – sesję zdjęciową do nagiego kalendarza. Panie z stoczni barw Stead Hall Farm ułożyły kalendarz, aby zebrać pieniądze na hospicjum Manorlands w Oxenhope, ku pamięci Alana Fearnleya. Alan wraz z żoną Sue założył stocznię w Burley w Wharfedale, West Yorkshire. Fotograf Gill Allinson powiedział, że sesje zdjęciowe były wspaniałym przeżyciem.

  „Nie jestem pewien, czy biegacz kiedykolwiek wyzdrowieje!”  Dwie legendy się cofają

  Druga na świecie zawodniczka Jonelle Price ogłosiła odejście swoich dwóch wspaniałych klaczy Classic Moet i Faerie Dianimo. H&H rozmawiała z Jonelle o jej zwycięzcy w Badminton Horse Trials w 2018 roku i jej przejażdżce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016. „Będę za nimi bardzo tęsknić i na zawsze będę im wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobili” – powiedziała.

  Przeczytaj więcej o tych dwóch supergwiazdach klaczy

  Od skaczących żywopłotów po trzaskające deski

  Pogoń za drużyną okazała się kluczem dla jednego „zrzędliwego” skoczka, który w niedzielę (6 listopada) wygrał pełnometrażowe Grand Prix podczas przełożonego naprędce pokazu skoków przez przeszkody Arena UK w Winter Classic. Joe Trunkfield wygrał z Grennanstown Sarco Luxhill, przypisując letnią pogoń 12-latkowi za „utrzymywanie czystego umysłu”.

  Przeczytaj więcej o tej wygranej

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *