Andis Horse Clipper Recenzje z 2022 r

Dobrej jakości maszynka do strzyżenia koni sprawi, że strzyżenie konia i jazda konna będą o wiele bardziej zabawne. Chociaż na rynku istnieje wiele opcji, które mogą być dla Ciebie mylące, Andis Horse Clipper powinien być Twoim najlepszym wyborem ze względu na jego prestiż i wydajność. I moja głębia Recenzje maszynki do strzyżenia koni Andis dostarczy Ci podstawowych informacji i wyróżnionych funkcji tego wspaniałego narzędzia do pielęgnacji Twojego konia!

Wyróżnione cechy Andis ProClip 2-Speed

Andis-Horse-Clipper-Recenzja

Na początek wymienię kilka podstawowych informacji, które powinieneś wiedzieć o tej maszynce do strzyżenia:

 • Zdejmowane ostrze
 • Ostrze UltraEdge w rozmiarze T-84
 • Dwubiegowy silnik obrotowy
 • Wytrzymały przewód o długości 14 cali
 • Odporna na stłuczenie obudowa
 • Włączenie filmu instruktażowego USB

Sprawdź najnowszą cenę na Amazon

Przejdźmy teraz do zalet i wad, o których należy pamiętać:

Plusy i minusy Andis ProClip 2-Speed ​​22340 AGC2

Plusy

 • Idealny do przycinania całego ciała
 • Łatwa wymiana lub wymiana ostrzy
 • Lekka konstrukcja
 • Może być również stosowany dla psów
 • Idealny dla koni odpornych na insulinę
 • Cicha praca
 • Łatwy w użyciu i usuwaniu

Cons

 • Musisz regularnie czyścić ostrze na lewą stronę
 • Brak etui do przechowywania
 • Nie działa dobrze z wełnistym, grubym kucykiem lub zmierzwionymi włosami
 • Dość drogo
 • Nagrzewa się po kilku użyciach

O marce Andis

Andis od prawie 100 lat jest powszechnie szanowany jako jeden z wiodących producentów ręcznych narzędzi do przycinania, strzyżenia, kręcenia, prostowania i suszenia włosów.

Produkty Andis są bardzo popularne dzięki przystępnej cenie, uniwersalności i doskonałej wydajności. Jednocześnie Andis jest preferowany przez profesjonalnych fryzjerów, hodowców zwierząt, a także stylistów i strzyży.

Ta rodzinna firma wydaje się nigdy nie przestawać, gdy produkuje szeroką gamę modeli, które spełniają specyficzne wymagania. Ponadto każdy model ma pewną jakość, która pomaga mu się wyróżnić i stać się obowiązkowym elementem wśród innych konkurentów.

Oto najważniejsza część tego artykułu:

Dogłębne recenzje maszynek do strzyżenia koni Andis

Prędkość

Andis Horse Clipper oferuje wiele opcji, jeśli chodzi o wybór w oparciu o prędkość, w tym trymery 5-biegowe, 2-biegowe, a nawet jednobiegowe.

Jeśli chodzi o Andis AGC2, jest wyposażony w 2 prędkości, które są opcjami wysokimi i niskimi, które są idealny do kompletnej pielęgnacji. Ponieważ ten produkt jest przeznaczony do pielęgnacji zwierząt gospodarskich, 2-biegowa maszynka do strzyżenia w zupełności wystarczy, aby nadać Twojemu koniowi nowy wygląd bez żadnych skomplikowanych czynności.

Wydajność

Dzięki do Ostrze UltraEdge w rozmiarze T-84możesz łatwo i skutecznie przyciąć sierść konia. Cięcia są precyzyjne i ostre bez użycia narzędzi.

Ostrze UltraEdge w rozmiarze T-84

Działa również w cichym ruchu, co jest niezbędne, aby nie rozpraszać wrażliwego konia. Taki hałas może wpłynąć na jego spokój, utrudniając całkowite przycięcie włosów.

Co ważniejsze, ostrze ma chromowane wykończenie, które chroni maszynkę przed korozją i rdzą oraz zapewnia długie strzyżenie. Mówiąc o niektórych problemach związanych ze zużyciem, Andis Horse Clipper ma również wydajne obrotowe chłodzenie oraz bezobsługowy silnik, który eliminuje potrzebę wentylatorów i otworów wentylacyjnych, które są głównymi przyczynami zatykania włosów.

Cechy odporne na pękanie i stłuczenie są również świetnymi bonusami do tej maszynki. Tak długo, jak zapewnisz mu odpowiednią pielęgnację i konserwację, Andis Clipper 22340 AGC2 może być Twoim towarzyszem przez długi czas.

Pod względem mocy ciasto tej maszynki do strzyżenia może działać przez prawie godzinę. Na szczęście pełne naładowanie zajmuje tylko około 1 godziny. Jest to więcej niż wystarczające dla standardowych koni, gdy wykonujesz pełną pielęgnację.

Pielęgnacja

Jeśli Twój koń wymaga regularnej pielęgnacji, Andis ProClip 2-Speed ​​będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. To dlatego, że jest opisywany szybki silnik wraz z wytrzymałym przewodemco pozwala na przycinanie i pielęgnację przez cały dzień bez przerwy.

Ponieważ to narzędzie nie jest bezprzewodowe, istnieją pewne problemy z plątaniną przewodów, z którymi być może będziesz musiał sobie poradzić. Jednak 14-calowy sznurek gwarantuje, że nie będziesz musiał stawić czoła żadnemu zużyciu, a nawet rozdarciu. Mimo to istnieje wybór dodatkowych pakietów przewodów, które pozwalają używać maszynki do strzyżenia jako narzędzia przewodowego, jeśli wolisz.

Ponadto narzędzie to zostało zaprojektowane tak, aby idealnie pasowało do dłoni, co zapewnia wygodę podczas przycinania przez długie godziny. Ta funkcja jest jedną z moich ulubionych, ponieważ komfort jest najważniejszym czynnikiem, który pomaga w wydajniejszej i przyjemnej pracy.

Łatwy do usunięcia i użycia

Kolejną imponującą cechą Andis AGC 2 są odłączane ostrza. Możesz je łatwo zmienić bez dodatkowych narzędzi.

Aby to zrobić, po prostu wyłącz maszynkę, aby wyjąć ostrze, a następnie włącz ją i włóż do nowego ostrza. Bardzo proste, prawda? Oprócz doskonałej wydajności jest gładkie wykończenie w porównaniu do innych grzebieni nasadowych.

Ostrza mogą poruszać się we wszystkich obszarach, w tym w najciaśniejszych przestrzeniach. Ponadto zwykle generują ciepło, gdy są używane w sposób ciągły, co może powodować pewną frustrację. Aby rozwiązać ten problem, zalecam częste smarowanie ostrzy olejem klasy lub Andis fajna opieka. Pomoże to zrównoważyć ciepło i zapewnić trwałość. Według marki najlepszą konserwacją tego produktu jest wymiana ostrzy co roku lub nawet co pół roku, w zależności od częstotliwości ich używania.

Dolna linia

The Recenzje maszynki do strzyżenia koni Andis powyżej podaliśmy powody, dla których ta maszynka do strzyżenia zasługuje na miano najbardziej preferowane narzędzie do pielęgnacji koni. Dzięki lekkiej konstrukcji, doskonałej wydajności i cichej pracy, maszynka Andis zapewni Ci najbardziej zabawne i wydajne wrażenia z koniem, dzięki czemu jest to wygodne zadanie, bez względu na to, jak długo może to potrwać.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *