8 rzeczy, które konni ludzie mówią zimą w biurze (z tłumaczeniami dla kolegów nie-konnych)

 • Ach zima. Inni mogą zachwycać się Bożym Narodzeniem i rześkimi, mroźnymi porankami, ale rzeczywistość dla jeźdźców jest zazwyczaj marznąca na hackach, z trudem wpasowując się w przejażdżki z krótkimi godzinami dnia i walcząc z błotem.

  Ponieważ koledzy, którzy nie są końmi, potrzebują pomocnej dłoni, przygotowaliśmy ten przydatny przewodnik dla twoich mugolskich współpracowników, aby pomóc im zrozumieć twój zimowy język…  1. Naprawdę trudno jest zmieścić się na przejażdżkę, gdy zmienią się zegary (tłumaczenie: wyjeżdżam wcześniej co najmniej trzy dni w tygodniu do wiosny).

  2. Teraz rano na podwórku jest tak zimno (tłumaczenie: proszę wybaczyć, że przyjdę do biura w 14 warstwach, pójdę i zdejmę je jak tylko wypiję kawę).

  3. Mój pokaz skoków halowych trwał do północy zeszłej nocy (tłumaczenie: Jestem dzisiaj dość zmęczony, proszę nie proś mnie o zrobienie niczego trudnego).

  4. W bramie polowej jest tyle błota (tłumaczenie: zapomniałem butów do biura, więc albo będę włóczyć się po biurze — sztyblety są szykowne, prawda? — albo dzisiaj włożyć skarpetki).

  5. Nie mogę się doczekać pokazu bożonarodzeniowego w moim lokalnym centrum wystawowym — planuję swój strój od tygodni (tłumaczenie: proszę nie proś mnie, żebym wyjechała w tym tygodniu do pracy. Muszę dokończyć formowanie mojego świecidełka na kształt uszu mojego konia).

  6. Jestem bardzo podekscytowany pójściem na London International Horse Show w czwartkowy wieczór (tłumaczenie: w ten piątek będę miał kaca, ponieważ wszystkie pieniądze wydam w barze z szampanem).

  7. W moim aucie nie działa nagrzewnica, więc czy moglibyśmy zabrać twoją w tak długą podróż? (tłumaczenie: mój samochód to mobilna szafa i siodlarnia na zabłocone, włochate ubrania, dywaniki i numnah — proszę nie wprawiaj mnie w zakłopotanie, prosząc o wsiadanie).

  8. W weekend przyciąłem Silvera (tłumaczenie: proszę się nie martwić, jeśli z moich ubrań nadal wylatują małe białe włoski).

  Może Cię również zainteresować:

  Są pewne rzeczy, których po prostu nie możesz oczekiwać od współpracowników — ta przydatna lista pomoże im to

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, plus opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszych serwis internetowy który przynosi najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *