8 najlepszych miejsc do wędkowania w Indianie: ujawniono ukryte klejnoty

Dla tych, którzy tam nie mieszkają, Indiana może nie przychodzić na myśl jako miejsce do wędkowania, ale w rzeczywistości można tam znaleźć wspaniałe ryby przez cały rok. Pasiasty, sandacz, szczupak północny, łosoś coho, pstrąg stalowogłowy, muskie, crappie i bass wielkogębowy to tylko kilka popularnych gatunków docelowych. Trochę ostrzeżenia, miłośnicy ciepłej pogody powinni trzymać się wiosny, chyba że łowienie pod lodem na zamarzniętym jeziorze w zimie nie wzbudzi Waszego zainteresowania.

Oto niektóre z najlepszych miejsc do wędkowania w Indianie, które warto wziąć pod uwagę podczas następnej podróży. Możesz również znaleźć więcej najlepszych miejsc do łowienia ryb w Indianie, korzystając z naszej interaktywnej mapy.

  1. Rzeka Driftwood — ten 16-kilometrowy odcinek rzeki jest łącznikiem wzdłuż bardziej popularnej rzeki Flatrock. Karpie, okonie, samogłowce i sumy można znaleźć na wiosnę w głębokich otworach do wymywania.
  2. Clear Creek – nazwany ze względu na krystalicznie czyste wody, ten mały strumień zawiera różne gatunki basów i można go znaleźć w pobliżu południowej granicy rezerwatu przyrody Cedar Bluffs.
  3. Lakes of Hoosier National Forest – cztery małe jeziora w lesie, Indian, Celina, Tipsaw i Saddle, nie są narażone na dużą presję ze względu na ich odległe położenie. Niektóre mogą wymagać wędrówki, aby się tam dostać.
  4. West Fork of White River – najlepsze łowiska w Indianie nie są uważane za obszary miejskie. To rozwidlenie Białej Rzeki biegnie przez centrum Indianapolis i jest jednym z najlepszych miejsc do łowienia basów w stanie Indiana.
  5. Ferdinand Lake – znane z dużego bluegill, to małe jezioro jest schowane w Ferdinand State Forest. W połączeniu z prymitywnym kempingiem, zapewnia to wszechstronną przygodę w dziczy.
  6. Rzeka Tippecanoe – świetne miejsce, jeśli chcesz złowić szczupaka północnego, spróbuj łowić na małym odcinku rzeki tuż pod Winamac.
  7. Eel River – jedno z najlepszych miejsc do łowienia basów i karpi w Indianie, ale nie jest zbytnio obciążone ze względu na bliskość szalenie popularnej Białej Rzeki.
  8. Park Owens Bend w hrabstwie Bartholomew – w parku schowana jest niewielka laguna, idealna do łowienia z brzegu.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją przygodę wędkarską w stanie Indiana, upewnij się, że najpierw kupiłeś licencję wędkarską w stanie Indiana. Baw się dobrze, łowiąc ryby w stanie Hoosier!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *