7 wskazówek, jak uszczęśliwić wyprawy łodzią i wędkowanie

Wiem wiem. Rejsy łodzią i wędkowanie są już szczęśliwe… jak sprawić, by dzień na wodzie był jeszcze szczęśliwszy? Zachowaj bezpieczeństwo i zaplanuj działania, które zapewnią rodzinie rozrywkę na wodzie.

Oto siedem wskazówek, dzięki którym wyprawy łodzią i wędkowanie będą jeszcze przyjemniejsze:

Sprawdź listę parków stanowych Take Me Fishing, które są najlepsze na rodzinne wyprawy wędkarskie i żeglarskie. Na przykład, jeśli mieszkasz w pobliżu Galveston, możesz chcieć zaplanować wycieczkę do Galveston Island State Park, ponieważ jest on wymieniony jako jeden z najlepszych parków dla wędkarzy rodzinnych w stanie Teksas. Chcesz wiedzieć, które parki lub miejsca są najlepsze w Twojej okolicy? Skorzystaj z tej listy „100 najlepszych miejsc do wędkowania i pływania łódką przyjaznych rodzinie”.

Zjedz lunch w nadmorskiej restauracji lub zaplanuj piknik. Rejsy łodzią i wędkowanie mogą być jeszcze przyjemniejsze, jeśli zatrzymasz się na lunch w nadmorskiej restauracji z rodziną. Kiedy planujesz rodzinne wycieczki łodzią, tworzy to poczucie przygody. Skorzystaj z „Mapy miejsc do wędkowania i łowienia ryb” Take Me Fishing, aby znaleźć nadbrzeżną restaurację lub miejsce na piknik w Twojej okolicy.

Poświęć trochę czasu, aby cieszyć się krajobrazem i dziką przyrodą. Zwolnij, aby cieszyć się scenerią i dziką przyrodą. Niezależnie od tego, czy podziwiasz czaplę błękitną stojącą w pobliżu linii brzegowej, czy majestatyczne góry wznoszące się wysoko nad płynącą rzeką, jest wiele rzeczy w przyrodzie, które możesz docenić z pokładu łodzi.

Weź ze sobą dodatkowe poduszki do siedzenia lub poduszki na krzesła i kabinę. Spraw, aby Twoja podróż łodzią była bardziej komfortowa, zabierając ze sobą dodatkowe poduszki do łodzi lub poduszki na ławki lub do kokpitu. Istnieją nawet sklepy internetowe, które spersonalizują odporne na promieniowanie UV, wodoodporne poduszki z nazwą Twojej łodzi.

Wybierz się na poszukiwanie skarbów łodzią. Sporządź listę przedmiotów, które możesz zobaczyć w ciągu dnia na wodzie, lub znajdź w Internecie przykładową listę poszukiwaczy padlinożerców podczas rejsu łodzią. Zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza odznaczy wszystkie elementy z listy lub odznaczy najwięcej elementów z listy.

Zabierz ze sobą rodzinnego psa. Po co zostawiać ulubionego zwierzaka w domu? Większość psów uwielbia wodę. Tylko pamiętaj, aby zabrać ze sobą kamizelkę ratunkową dla psów, torby na zakupy dla psów i dużo świeżej wody pitnej (nie pozwól swojemu psu pić z jeziora lub oceanu z powodu niezdrowych mikroorganizmów lub zanieczyszczenia). Możesz kupić psią kamizelkę ratunkową w większości sklepów z łodziami lub sklepach zoologicznych.

Bądź bezpieczny i aktywny. Upewnij się, że masz na pokładzie cały wymagany sprzęt bezpieczeństwa na łodzi, przestrzegaj przepisów dotyczących żeglugi i zaplanuj kilka czynności na łodzi. Wędkarstwo, nurkowanie z rurką lub rurka to dobre pomysły na letnią aktywność.

Masz inne sugestie dotyczące szczęśliwszych wypraw wędkarskich i łodzi? Skomentuj ten post, logując się do społeczności Take Me Fishing lub odwiedzając stronę TakeMeFishing.org na Facebooku.


Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną pisarką outdoorową, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodniczką słodkowodną mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Pisemne prace Hansona pojawiły się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *