7 najprzydatniejszych akcesoriów do łodzi rybackich

Termin „akcesoria” często kojarzy się z modą, w której dodatkowe elementy, takie jak pasek lub szalik, są dobierane, aby ktoś wyglądał bardziej atrakcyjnie lub modnie. Chociaż istnieje wiele fajnych akcesoriów do łodzi rybackich, wiele „dodatkowych” dodatków do łodzi może sprawić, że pływanie łodzią będzie wydajniejsze i bezpieczniejsze.

Oto kilka przydatnych akcesoriów do łodzi rybackich:

Obudowa baterii. W zależności od modelu łodzi i różnych schowków, ciężka plastikowa obudowa akumulatora silnika do trolingu pomaga chronić Ciebie i Twoją łódź przed możliwym nieszczęśliwym wypadkiem podczas transportu lub na wodzie.

Klips do pędzla. Dzięki temu osprzętowi do łodzi rybackiej kamuflaż basowy może połączyć się z gałęzią wierzby lub krzakiem guzika, bez hałasu opuszczania kotwicy lub zmiany pozycji za pomocą silnika do trolingu.

Drabina. Jeśli jednym z Twoich zajęć rekreacyjnych jest pływanie, dobrym pomysłem jest upewnienie się, że wszyscy mogą wrócić do łodzi bez przedzierania się przez burtę jak lew morski.

Skarpeta Dryfowa. Wiatr może być pomocny w wywołaniu ugryzienia. Jednak wiatr i prądy utrudniają sterowanie łodzią. Jeśli łowisz w dryfie, to poręczne urządzenie może pomóc spowolnić ruch łodzi do prędkości bardziej przyjaznej dla ryb.

Dodatkowa lina. Jako jedno z najbardziej wszechstronnych akcesoriów do łodzi rybackich, dodatkowa lina może pomóc w umieszczeniu łodzi z powrotem na przyczepie lub holowaniu unieruchomionego łodzi.

Wyporna poduszka. Trochę dodatkowej wyściółki nie tylko zwiększa komfort wodniaków, ale można ją rzucić jako ratunek dla dodatkowego bezpieczeństwa na wodzie.

Chłodnica. To kolejny przedmiot wielozadaniowy. Oczywiście utrzymuje chłodne jedzenie i napoje, ale może służyć jako dodatkowe miejsce do siedzenia, dodatkowe miejsce do przechowywania lub tymczasowa studnia do życia.

Istnieje wiele innych potencjalnych akcesoriów do łodzi rybackich. Ta częściowa lista wkrótce stała się częścią mojej listy kontrolnej „nigdy nie odchodź bez”. Kolejnym ważnym akcesorium do łodzi rybackich jest nowa naklejka, która jest dołączona do zaktualizowanej rejestracji łodzi.


Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *