7 najlepszych wędkarzy wykonujących fale w mediach społecznościowych

Najlepsze wędkarki w społeczności rybackiej to kobiety, które inspirują i wzmacniają inne kobiety do wyjścia na wodę, dając dobry przykład. Dajmy nasze szczęśliwe kapelusze wędkarskie grupie kobiet nie tyle chodzi o to, by być znanymi wędkarzami, ile o to, by konsekwentnie udowadniać, że nie czekają na szacunek, po prostu je wciągają. robiąc fale w społeczności rybackiej i w mediach społecznościowych z cholernie dobrym powodem.

Ashley Rae

Ashley Rae jest całorocznym wędkarzem wielogatunkowym z Ottawy w Ontario (Kanada). Chociaż nie wychowała się w rybackiej rodzinie, to jej przyjaciel wprowadził ją do tego sportu w wieku 5 lat. Dziś Ashley dzieli się swoją pasją do wędkowania, pisząc artykuły i blogi dla różnych publikacji i stron internetowych na całym świecie. Prowadziła odcinki telewizyjne w World Fishing Network i podróżuje na różne targi, aby prowadzić seminaria. Aby pomóc edukować i inspirować inne wędkarki, Ashley organizuje imprezy wędkarskie dla kobiet na lodzie i podczas sezonu na wodach otwartych. Jest również aktywna w mediach społecznościowych i uwielbia kontaktować się z innymi wędkarzami z całego świata.

Kapitan Alissa Vinoski

Alissa potrafi dokładnie określić moment, w którym rozbudziła się jej pasja do wędkowania. Miała zaledwie 4 lata, kiedy jej ojciec nauczył ją łapać rybki błotne z rowu na poboczu drogi w Beaufort, SC. ​​Od tego momentu była uzależniona. Obecnie jest licencjonowanym kapitanem Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych, która prowadzi w 2014 r. Beavertail Strike z Tampa Bay i okolicznych wód jako przewodnik w niepełnym wymiarze godzin. Jej cierpliwa postawa pozwala jej skutecznie uczyć początkujących technik rzucania wędką muchową, łapania przynęty czy prowadzenia przynęty oraz tego, jak czynniki naturalne wpływają na ryby i ich ruch. Zawsze poszukuje nowych przygód wędkarskich i nie może się doczekać wędkowania przez całe życie.

Cindy „Sid” Nguyen

Cindy łowiła ryby na wybrzeżu Teksasu, odkąd była malutkim dzieckiem, głównie na plażach, molach i molach w Galveston w Teksasie wraz z rodziną. W miesiącach letnich podróżują do Seadrift w Teksasie, aby łowić ryby z zestawów z naszą rodziną i przyjaciółmi. Podczas pobytu w Teksasie często można ją spotkać na jej kajaku, która podchodzi do karmazyna, pstrąga i flądry. Jej najlepsze dni w życiu były na wodzie i za każdym razem, gdy słyszy, jak ktoś mówi: „Chciałbym, żeby moje dziecko lubiło łowić ryby, ale się nudzi”. Mówi im: „Musisz zabrać je do łapania!” – to krakacze i szpilki, które wciągnęły Cindy w haczyk, gdy była młoda. Choć jej pasją jest lekkie wędkarstwo przybrzeżne, uwielbia każdą okazję, by ścigać gatunki przybrzeżne. Jej celem wędkarskim jest zaspokojenie swojej pasji do sportu, a także promowanie stylu życia i kobiecego sprzętu wędkarskiego najlepiej jak potrafi.

Samantha Gay

Samantha Gay jest nauczycielką w szkole podstawowej w Snow Hill w Północnej Karolinie, która daje inspirujący przykład dla wędkarek basowych w całym kraju. Jej rodzina odegrała ogromną rolę w pielęgnowaniu jej miłości do przyrody, ale to babcia wprowadziła ją w wędkarstwo. Zajęła się łowieniem okoni w 2014 roku, czyli mniej więcej w tym samym czasie, kiedy dołączyła do świata mediów społecznościowych. Przez dwa lata zabierała duże grupy zagrożonej młodzieży łowiąc ryby w stawie miejscowej rodziny. To doświadczenie zainspirowało ją do stworzenia młodzieżowej organizacji wędkarskiej, Fishers of Kids Anglers Academy. Niedawno wystąpiła o status 501c3 do programu, jako sposób na zaoferowanie tego rodzaju doświadczeń znacznie większej liczbie młodych ludzi w społeczności.

Rozmaryn J. Biały

Choć jej pierwszym i najważniejszym tytułem zawodowym jest mama Ethana Jamesa White’a i Daryn Andrew White, Rosemary White jest również od ponad 20 lat doświadczoną wędkarką słodkowodną i morską. Zaszczyciła okładki wielu publikacji wędkarskich w stanie Floryda, jest obecną rekordzistką świata, członkiem IGFA i członkiem IWFA. Pochodząca z Toronto Rosemary przypisuje ojcu zachęcanie jej do miłości do przyrody. Kiedy miała mniej niż rok, jej rodzina zaczęła zabierać ją na kemping w okolice takie jak Port Goderich nad brzegiem jeziora Huron. Te doświadczenia z dzieciństwa pomogły zaszczepić silną i pełną szacunku miłość do wody, którą nosi ze sobą do dziś.

Dee Kamiński

Wychowana w Chicago w miesiącach letnich i spędzająca zimę w Ontario w Kanadzie, pasja Dee Kaminski do wędkowania zaczęła się już w młodym wieku. Kiedy większość młodych dziewcząt bawiła się lalkami i zestawami do herbaty, jej rodzice uczyli ją, jak łowić sandacza, szczupaka, piżma i okonia w słodkich wodach Kanady. Kiedy przyjaciele przedstawili ją na wschodnim wybrzeżu Florydy, spróbowała swoich sił w łowieniu ryb w słonej wodzie. Szybko zakochała się w możliwościach wędkowania, jakie stwarzały słone i słonawe wody. Nie minęło wiele czasu, zanim renoma Dee zaczęła się rozprzestrzeniać wśród jej kolegów entuzjastów wędkarstwa kajakowego, do tego stopnia, że ​​nieustannie przedstawiano jej prośby o przewodnika wędkarskiego. Dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi stało się naturalnym kolejnym krokiem w jej historii sukcesu wędkarskiego.

Kesley Gallagher

Kesley Gallagher wędkuje na muchę od 10 roku życia. Dołącza do grona innych znanych wędkarzy, które podróżowały do ​​takich miejsc jak Labrador po trocie źródlane, Bahamy i Hawaje po ryby bonefish, Luizjana po karmazyna, Belize i meksykański Jukatan po pozwolenie czy Kostaryka po trofeum tarpon. Kesley posiada obecnie 8 rekordów IGFA w lotach i lubi startować w turniejach, takich jak Ladies Tarpon Fly Tournament w Islamorada, FL, gdzie wygrała pierwszy dzień zawodów w 2017 roku. Daje inspirujący przykład, służąc jako ambasadorka produktu w Rio Linki muchowe i staw rybny. Prowadziła również prezentacje w lokalnych klubach wędkarstwa muchowego Południowej Kalifornii na temat wędkarstwa muchowego dla kobiet i wędkarstwa płaskiego. Będzie współgospodarzem swojej pierwszej podróży na Kubę w czerwcu 2019 r. w ramach jej nieustających wysiłków na rzecz zwiększenia liczby kobiet łowiących ryby.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *