5 zdjęć z pływania łódką, które mogą obniżyć ciśnienie krwi

Jest coś w szumie fal, delikatnym kołysaniu łodzi i wspaniałej naturalnej scenerii, która wywołuje natychmiastowe uczucie relaksu. Badania wykazały, że pływanie łódką znajduje się na szczycie listy, jeśli chodzi o zajęcia redukujące stres na świeżym powietrzu, prowadzące do zdrowszego stylu życia.

Nie wierz mi jednak na słowo, znajdź przyjaciela lub członka rodziny, który kocha łódki i przeżyj to na własnej skórze. Tymczasem oto pięć zdjęć z łodzi, które mogą pomóc obniżyć ciśnienie krwi… lub przynajmniej wywołać szeroki uśmiech na twarzy.


  1. Josh Loree był na pokładzie swojej łodzi w Oklahomie, kiedy zrobił zdjęcie swojej córki i przyjaciela brodzących w jeziorze Eufaula o zachodzie słońca.

  2. Wędkarz Rosemary White nie mogła się oprzeć i nie zrobiła zdjęcia swoim dwóm synom, uśmiechniętym od ucha do ucha, po udanym dniu spędzonym na wędkowaniu i pływaniu łódką. Uśmiechy żeglarzy i wędkarzy są zaraźliwe, pamiętaj, aby je rozpowszechniać!

  3. To jedno z moich ulubionych zdjęć z łodzi. Zrobione tuż po wschodzie słońca podczas połowów przybrzeżnych w pobliżu domów na palach w pobliżu wyspy Captiva na Florydzie. Specjalne podziękowania należą się firmie George Kamper Photography.

  4. Bez względu na to, ile ryb brało lub nie, kiedy widzisz taki zachód słońca nad silnikiem do trolingu, zawsze warto poświęcić czas na wyprawę. To kolejne świetne ujęcie Josha Loree zrobione nad jeziorem Carl Blackwell w Oklahomie.

  5. Trudno pobić dzień spędzony na pływaniu łódką i łowieniu ryb z rodziną, kiedy po prostu chcesz się wyciszyć po długim tygodniu. A jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby przy okazji zdobyć potrójne połączenie karmazyna z tatą i bratem, tym lepiej według kapitana Brada Jonesa.

Masz wskazówkę dotyczącą żeglugi, którą chcesz się podzielić lub chcesz rozpocząć dyskusję online na temat innych sposobów, w jakie żeglarstwo może być korzystne? Zaloguj się na forum społeczności Take Me Fishing i publikuj posty.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną pisarką outdoorową, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodniczką słodkowodną mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Pisemne prace Hansona pojawiły się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *