5 rodzinnych selfie wędkarskich, które kochamy

Co robisz, gdy jesteś na wodzie, świetnie się bawisz z rodziną i chcesz „uchwycić” moment, który zapamiętasz na zawsze? Oczywiście robisz sobie rodzinne selfie wędkarskie! Chodzi mi o to, że prawie nie da się nie pokochać rodzinnego zdjęcia wędkarskiego, na którym grupa ludzi stłoczonych razem, aby zmieścić się w obiektywie aparatu, z gigantycznymi uśmiechami na twarzach.

W tej notatce całkowicie popieram ruch, aby zacząć rozpowszechniać więcej rodzinnych selfie wędkarskich online. Chodź i dołącz do mnie! Rozgrzeję Cię nawet, udostępniając poniższe zdjęcia, które przysłali mi moi łowcy wędkarze.

  1. Selfie z napisem „Jesteśmy w drodze i jesteśmy super psychicznie”. Jeff Norman podzielił się tym wspaniałym zdjęciem całej załogi Normana, gdy wybierali się na ryby na

  2. Selfie ojca z synem „Mam aparat, ty trzymasz bas”. Syn Craiga Tabora złapał ładnego bassa wielkogębowego podczas wspólnej wyprawy wędkarskiej. Ta szczególna okazja z pewnością wymagała zrobienia selfie ojciec-syn z basem strategicznie umieszczonym z przodu i pośrodku.

  3. Selfie „Pary, które łowią razem, trzymają się razem”. Może się wydawać, że na początku jesteście tylko przyjaciółmi łowiącymi ryby, ale trwałą więź można stworzyć, gdy pary zaczynają razem łowić ryby. Wystarczy zapytać Tylera Trampe i Sarę Kalmerton, którzy zaczęli razem łowić ryby… a teraz są zaręczeni! Gratulacje dla Tylera i Sary!

  4. „Moja ryba jest prawie tak duża jak ja, więc nie mogę jej wcisnąć do zdjęcia selfie”. Chociaż to zdjęcie technicznie nie pasuje do kategorii „selfie”, nadal musiałem je uwzględnić. Gdyby Jennifer Pentico mogła zmieścić całe swoje wahoo na selfie, byłoby to rodzinne zdjęcie obejmujące jej męża Robba. Zamiast tego Robb musiał zrobić sobie przerwę od prowadzenia łodzi, aby służyć jako fotograf.

  5. Selfie „trzy pokolenia członków rodziny rybaków”. Danny Rodriguez podzielił się tym rodzinnym selfie wędkarskim, które zrobił, które obejmuje trzy pokolenia klanu Rodriguez. Takie zdjęcia udowadniają, że bez względu na różnicę wieku wędkarstwo ma sposób na niwelowanie różnic i zbliżanie rodziny.

Jeśli jesteś w trakcie planowania rodzinnej wyprawy wędkarskiej, nie zapomnij skorzystać z pomocnych linków w sekcji Wędkowanie z Twoją rodziną na stronie TakeMeFishing.org. Znajdziesz tu materiały do ​​planowania wakacji, rodzinne zajęcia wędkarskie i wskazówki dotyczące wędkowania z dziećmi.

Zdjęcia: Jeff Norman, Craig Tabor, Sara Kalmerton, Robb Pentico, Danny Rodriguez


Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson to wielokrotnie nagradzana pisarka outdoorowa, orędowniczka wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistka świata IGFA i przewodnik po wodach słodkich mieszkająca na południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *