5 pomysłów na randkę na walentynki

Zamiast zwyczajowej walentynkowej kolacji „ho-hum”, dlaczego nie zaplanować zamiast tego zabawnej randki na ryby? W rzeczywistości jest to idealny rok, aby wymyślić kilka pomysłów na randki na Walentynki, ponieważ święto wypada w niedzielę. Oznacza to, że nie będziesz musiał ograniczać walentynkowej daty wędkowania do zaledwie kilku godzin.

Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób data połowu zostanie odebrana przez Twoją drugą połówkę, nie martw się, ponieważ badania pokazują, że prawdopodobnie zostanie ona dobrze odebrana. Według ankiety przeprowadzonej wśród jednej trzeciej par, które nigdy nie łowiły ryb ani nie pływały łodzią na randce, 60 procent kobiet i 50 procent mężczyzn chciałoby spróbować.

Potrzebujesz pomocy w wymyślaniu pomysłów na termin połowu lub martwisz się o plan awaryjny na wypadek, gdyby pogoda nie sprzyjała? Sprawdź te pięć pomysłów, które obejmują zarówno opcje zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

  1. Zaplanuj weekendowy wypad w ostatniej chwili, korzystając z naszej interaktywnej mapy, aby znaleźć miejsca do wędkowania i pływania łódką. Możesz zwrócić szczególną uwagę na miejsca, w których panuje ciepła pogoda, które znalazły się na liście, takie jak Park Narodowy Everglades lub Bahia Honda State Park. Jeśli pojedziesz, koniecznie obejrzyj romantyczny wschód lub zachód słońca na wodzie.

  2. Jeśli mieszkasz w północnych Stanach Zjednoczonych i chcesz pozostać blisko domu, zamelduj się w wynajmie szanty lub domu wędkarstwa podlodowego. Istnieją obozy rybne i ośrodki wędkarskie, które wynajmują szanty wędkarskie na tydzień lub na dzień. Zaplanuj polewanie gorącego kakao i przytulanie się przy kominku po randce wędkarskiej.

  3. Weźcie razem lekcję rzucania much. Istnieją profesjonalni instruktorzy rzutów muchowych, którzy mogą dostosować lekcję lub serię lekcji dla par, które chcą nauczyć się latać na ryby.

  4. Wybierz swoją wymarzoną łódź na lokalnym pokazie łodzi lub zbadaj romantyczną wyprawę wędkarską dla par na wystawie wędkarskiej w Twojej okolicy. Na przykład Miami International Boat Show odbywa się w tym roku w weekend walentynkowy (15 lutego do 19 lutego).

  5. Znajdź lokalne seminarium lub zajęcia wędkarskie i naucz się razem kilku nowych technik wędkarskich. Lub dowiedz się, jak przygotować swój połów, biorąc udział w lekcjach gotowania dla par.

Teraz, gdy masz już pięć sprytnych pomysłów na daty połowów, które możesz wykorzystać na Walentynki, upewnij się, że odnowiłeś swoją licencję wędkarską na ten rok i sprawdź przepisy dotyczące nowych obszarów, które planujesz odwiedzić.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *