5 pomostów rybackich w Miami do odwiedzenia w tym roku

Zdjęcie Kristen Cili

Możesz być gotowy do odwiedzenia miejsca, w którym panuje ciepła pogoda, gdzie z łatwością zmoczysz linkę z lokalnego molo rybackiego. Jeśli tak jest, zwróć uwagę, że istnieje kilka wspaniałych molo rybackich w Miami, które oferują możliwości wędkowania dla całej rodziny.

Bez względu na poziom doświadczenia wędkarskiego, możesz złapać kombinację przybrzeżnego spinningu morskiego i łowić na żywe lub sztuczne przynęty z tych łatwo dostępnych miejsc do łowienia na molo. Łowienie ryb na molo w Miami może oznaczać łowienie gatunków takich jak bęben czarny, bęben czerwony, troć cętkowana i lucjan mangrowy.

Wyobraź sobie piaszczyste plaże, niebieskie połyskujące fale i radość z odczuwania tych holowników na końcu linii. Nietrudno urzeczywistnić swoje wędkarskie marzenia. Rozważ zrobienie planów odwiedzenia jednego z tych pięciu pomostów rybackich w Miami tej zimy.

Gdzie wybrać się na wędkowanie na molo w Miami?

Wędkowanie z jednego z tych pomostów w Miami może być świetnym sposobem spędzania wakacji na świeżym powietrzu dla całej rodziny, po prostu przed wyjazdem zapoznaj się z przepisami dotyczącymi wędkowania na Florydzie.

1. Molo rybackie w Parku Stanowym Oleta River

Park stanowy Oleta River graniczy z Intracoastal Waterway w północnym Miami. To miejsce jest ulubionym miejscem rodzin ze względu na udogodnienia, takie jak pawilony piknikowe, toalety i spływy kajakowe. Oprócz łowienia na molo można łowić ryby z brzegów parku wzdłuż Śródbrzeżnej Drogi Wodnej, która graniczy ze wschodnią granicą parku.

2. Bill Baggs Wędkarstwo w Parku Stanowym Cape Florida

Ten park w Miami znajduje się na południowym krańcu Key Biscayne. Chociaż nie ma molo jako takiego, wielu odwiedzających zatrzymuje się tutaj, aby zobaczyć zabytkową latarnię morską, która została zbudowana w 1825 roku, a następnie łowić ryby wzdłuż wałów morskich po stronie zatoki parku. Kiedy będziesz gotowy na przerwę na lunch, dostępnych jest również 18 zacienionych pawilonów piknikowych do użytku publicznego.

3. Molo rybackie w parku Williama Lehmana

Innym ulubionym łowiskiem na molo w Miami jest molo William Lehman Park Fishing Pier przy North Bayshore Drive. Molo zostało niedawno wyremontowane i zawiera rury do recyklingu linii monofilamentowych oraz stanowiska do cięcia przynęt. Kiedy ugryzienie zwalnia, możesz zabrać rodzinę na spacer po drewnianej promenadzie, podziwiając widoki na Intracoastal Waterway i Miami Beach.

4. Molo rybackie w Newport

Położone nad oceanem przy Sunny Isles Beach Boulevard i Collins Avenue, molo wędkarskie Newport rozciąga się na ponad pół mili w głąb oceanu, dzięki czemu molo rybackie w Miami jest jednym z najlepszych miejsc do zmoczenia żyłki. Molo jest otwarte dla publiczności za łowienie ryb za symboliczną opłatą dzienną. Dostępne są toalety, prysznice i płatne publiczne miejsca parkingowe.

5. Molo rybackie Rickenbacker Causeway

Rickenbacker Causeway Fishing Pier jest często wymieniany jako jedno z najpopularniejszych miejsc do wędkowania w Miami Beach ze względu na bliskość miasta. Po prawej stronie drogi, po przejechaniu pierwszego dużego mostu z miasta, znajduje się parking. Po zaparkowaniu zobaczysz kładkę wzdłuż grobli. Możesz chodzić po trapie i rzucać w pobliżu stosów skalnych lub innych rodzajów konstrukcji, w których mogą znajdować się ryby.

Teraz, gdy znasz już pięć miejsc, w których można łowić ryby ze słonej wody w Miami z doku lub molo, dlaczego nie poznać kilku wspaniałych łowisk ryb słodkowodnych na Florydzie? Sprawdź miejsca do łowienia i mapy ryb, aby znaleźć pomysły na inne rodzinne wyprawy wędkarskie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *